Jump to content

Penerros

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Penerros

 1. Po kolejnym dniu spędzonym na próbie aktualizacji, wiem że problem jest na wersji stable. Wersja rozwojowa ruszyła za pierwszym razem, bez żadnych błędów. Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 2. Aktualizacja, wgrywałem inne TWRP, ale tak naprawdę to tylko na tym mogę rozszyfrować pliki.
 3. Niestety, ale się nie udaje, i to nie były 2-3 próby [emoji24] Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 4. Niestety, ale nie mogę zainstalować romu, twrp wgrane najnowsze Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 5. Nie mam czegoś takiego, podczas wyłączania, a postępowałem zgodnie z instrukcją z forum. Wysłane z mojego M2012K11G przy użyciu Tapatalka
 6. U mnie brak twrp, nadal wchodzi w tryb Fastboot, podczas instalacji miałem komunikat: No such partition
 7. Udało się, mimo jakiś błędów na końcu... ale to chyba nie problem romu, bo nic nie wymieniłem poza plikiem twrp z pierwszego linku. Ciekawi mnie tylko jak zainstalować twrp nie tracąc danych z telefonu. Jeżeli dobrze myślę to teraz jeżeli twrp nie udało się zainstalować, to aby zrobić update softu i tak muszę podłączyć telefon pod kompa, czy można już z update w tel?
 8. Jestem zawiedziony... Mi 11i brak wyszukiwania aplikacji w systemie, a to ta funkcja skłoniła mnie na przejście z global stable. Dodatkowo w ROMie telefon widnieje jako Redmi K40, a nie jako Mi 11i.
 9. Niektóre modele mają sloty dual sim, ale drugi slot sim jest combo i obsługuje w nim micro sd
 10. Witam, zastanawiam się nad zakupem Mi 11i, i mam dylemat, czy obsługuje karty sd? Doczytałem, że Mi 11 Lite ogarnia karty, a jak jest z Mi 11i ?
 11. Witam, Mam następujący problem, ze względu na bardzo kiepską sieć z WIFI, dokupiłem do MiBoxS kartę sieciową usb TP-LINK UE330. Karta sprawuje sie bezproblemu, jednak podczas uśpienia mi boxa, rozłącza się usb, po czym ponownie włącza i tak na okrągło. Istnije jakiś sposób aby wyłączyć te loop usb?
×
×
 • Create New...