Jump to content

elano1000

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by elano1000

 1. To potwierdzam iż wyświetla się ta informacja krótko na początku i później to ładowanie już bez końca.
 2. Witam. Telefon to Xiaomi Redmi Note 5 i problem jest taki, że stoi na ładowaniu się logo i system się nie ładuje. Siostra twierdzi, że się coś w systemie pochrzaniło i tak oto "wysypało", nic dziwnego skoro cały czas były komunikaty o braku wolnego miejsca na nim... Telefon miał odblokowanego bootloadera z tego co pamiętam to chyba powinien się jakiś system przez MiFlasha zainstalować, ale czy mogę w jakiś sposób wcześniej odzyskać jakieś dane z pamięci wewnętrznej? Głównie chodzi o zdjęcia i dokumenty. Jeśli tak to co zrobić aby się do nich dostać? Recovery wiele opcji widzę, że nie oferuje.
 3. Dziękuję za pomoc, wszystko przebiegło pomyślnie. A w ogóle wcześniej zapomniałem, że trzeba to archiwum wypakować - myślałem, że program sobie sam poradzi :d - stąd ten pierwszy komunikat. Ciekawe jak jest tym razem z tym przywracaniem do ustawień fabrycznych :d A gdzie można szukać romów pod MiFlasha?
 4. Tamto było w zipie. Bootlop chyba rzeczywiście był kiedyś po próbie instalacji romu miui Polska, więc na ratunek przyszła mi obecna wersja (ido_xhdpi_global_images_8.4.19_20180419.0000.00_5.1_global) którą udało się zainstalować przez Mi Flasha w celu odratowania telefonu, ale nie zauważyłem aż do wczoraj, że jest taki dziwny problem z tym nieprzywracaniem do ustawień fabrycznych. Normalnie to powinno się jak się nie mylę wyświetlać wszystko od nowa poczynając od startowej konfiguracji telefonu. Co ciekawe jeszcze pobrałem nowszego Mi flasha i wita on błędem przy odświeżeniu widoku, ale ten wcześniejszy jest chyba ok. Zrobiłem Wipe/Format Data no i w końcu po bardzo długim loadingu zrobiło się tak jak być powinno - pliki w pamięci wewnętrznej usunięte i konfiguracja startowa. Hmm nowsza wersja nieco kusi, ale nie wiem czy ryzykować. A czy ja mogę mieć już Miui Polska? W informacjach o telefonie mam "O MIUI Polska" a przy starcie też coś było o tym napisane. A przy tym telefonie dawno już robiłem i nie pamiętam jak to dokładnie było. edit: ta opcja przywrócenia do ustawień fabrycznych z poziomu telefonu to jakoś dalej się chyba gryzie - takie coś po restarcie fona (aczkolwiek po prostu najwyżej format będę robił z recovery).
 5. Rzeczywiście, w takim razie jest to "Projekt Team Win Recovery 3.2.1-0". Najnowszą globalną znalazłem "miui_HM3Global_V9.6.2.0.LAIMIFD_99f034030c_5.1" ale mam błąd w programie, więc nie wiem czy oznacza zły rom, czy nieaktualną wersję programu bądź jeszcze co innego. Chyba, że mam z recovery to instalować.
 6. Witam. Posiadam telefon Redmi 3 Pro i nie mogę zresetować go do ustawień fabrycznych - wszystko wydawać by się mogło ok aż do momentu ponownego uruchomienia się po skorzystaniu z tej opcji - telefon nie wymazuje absolutnie żadnych danych. Wrzucam screen z ustawień. Dużo wcześniej była jakaś śmieciowa wersja, wgrałem później inną za pomocą miflasha, pamiętam jeszcze, że jakieś problemy techniczne uniemożliwiały wgrać wersję od miui Polska. Bardzo proszę o pomoc. edit: dodam, że mam jakieś krzaczaste recovery tego typu
×
×
 • Create New...