segoy

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About segoy

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. segoy

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  O! A jednak automatyczna zmiana tapet ekranu blokady działa. Za którymś razem zaskoczyło. A wcześniej samo się dezaktywowalo pomimo włączania. Nagle pyk - wskoczyło. Cuda panie... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 2. segoy

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  A czy działa wam codzienna zmiana tapety na ekranie blokady? Mi, pomimo że mam to włączone i wybrane tematy, nie wskakują te codzienne tapety tylko tapeta systemowa. MI5 Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 3. segoy

  MIUI 8.3.29

  Czy można wrócić na MIUI z androidem 7 jak już się wygrało tę wersję z ósemką? Jeśli tak, to jaka była ostatnia wersja MIUI z siodemką i skąd ją pobrać?
 4. segoy

  MIUI 7.8.31

  Jak edytować widget zegar z pogodą? U was też zrobił się taki mały i biedny?
 5. czytam ten Twój poradnik - wielki szacun za stworzenie - ale nie mogę się połapać w tym wszytkim.... Póki co wysłałem prośbę o zgodę na odblokowanie - jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Jak dostanę - postaram się coś podziałać. Jak mnie to przerośnie - będę szukał pomocy za pieniądze
 6. Czy w telefonie Mi5 (bez s) trzeba odblokowywywać bootloader przez prośbę skierowaną do Xiaomi czy można flashem? Jezu, za stary już jestem - nie ogarniam tego wszystkiego.
 7. U mnie to już któryś raz się dzieje. Nagle zaczyna ciągnąć i nie da się tego zatrzymać, chyba że wyłączając transmisję danych. Zeżarło już w tym miesiącu prawie 2GB (sam gmail).
 8. Raz w tygodniu Gmail pobiera sobie kilkaset MB danych. Pomimo zablokowania pobierania danych w tle i pobierania przez 3G nadal ciągnie. Jedynym sposobem żeby to zatrzymać jest wyłączenie transmisji danych. Też tak macie? Teraz spojrzałem i Root też mi dziś zeżarł już 220 MB. O co chodzi?
 9. Gdzie to się wyłącza? O, już znalazłem. Rzeczywiście - pojawił się zegarek. A te animacje systemowe to które to są konkretnie animacje? I dlaczego nie mogę mieć zegarka mając jednocześnie włączonych animacji? To jakiś bug czy jest to czymś uzasadnione?
 10. Jak sprawić żeby na górnej belce powiadomień wyświetlał się zegarek? Mam MIUI 5.8.20 Mi4