Jump to content

Ddarko112

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ddarko112's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam mam pytanie do was. Mam telefon mi 9t pro . Wersja miui 11 i mam szufladę. Kupiłem drugi tel tylko że mi 9t wersja miui 11 i brak szuflady. Pomoże ktoś rozwiązać ten pronlem
 2. Witam. Mam ten telefon parę dni. Ciągle mi się przycina.czyli robi się rozmazane napisy i po paru sekundach jest ok. Nie muszę restartować .Nie odczuwam jakiegoś przegrzewania itd.
 3. Sorki za tak głupie pytania. Mam opcje podświetlenia bocznego przy wiadomościach chodź mam zaznaczone animacje to mi nie działa. Czy to się jakoś dodatkowo włącza?
 4. Dzięki wielkie.zrobilem tak pisałeś i wszystko działa Powiadomienie o polaczeniach i SMS i aktualizowali mi miui do wersji 11 a android do wersji 10. Czy zostawić ten zegion czy mogę wrócić do polskiego?
 5. Możesz mi powiedzieć jak zmienić ten język regionu. Ta apke Ekran zawsze włączony zainstalowałem.
 6. Czyli na moim miui 10 nie będą działać powiadomienia o SMS i połączeniach?
 7. Robiłem aktualizacje telefonu. A możesz mi podesłać jakiegoś linka albo w skrycie wytłumaczyć. Dodam że niemal żadnego bota itd. bo się na tym nie znam. W deski note4 mam miui 11 a telefon z przed 3lat. Trzeba mieć bota do aktualizacji ROM?
 8. Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Dodam że jestem całkowicie zielony i mam parę pytań do was. Zainstalowałem ten pierwszy i drugi plik z pierwszej strony. I niestety nie mam takich ustawień jak mówicie. Co robię źle? Mam drugie pytanie. Dlaczego niektórzy mają wersję miui 11 a ja mam 10. Dodam że tel kupiłem w eurortv.prosze o pomoc bo bym chciał te powiadomienia na ekranie.
×
×
 • Create New...