Jump to content

ramos

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

ramos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Pojawiła się aktualizacja apki -Ekran zawsze włączony. W końcu na wyświetlaczu pojawiają się powiadomienia innych aplikacji. Nie wiem czy wszystkich ale np. z portali aukcyjnych czy ogłoszeniowych widać. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-alpha-1-13-286-03111437-release/miui-always-on-display-alpha-1-13-286-03111437-android-apk-download/
 2. Jak ktoś potrzebuje aparat w wersji pro na 11.0.4.0 to działa on normalnie na angielskim jezyku systemowym.
 3. Też mam fona z rtv euro. Na 10 nie działa ta opcja. Zaktualizowałem do 11 przez zmianę regionu na Wielką Brytanię. Zainstaluj apk -Ekran zawsze włączony i dopiero wtedy będzie działać.
 4. Spoko, poczytałem i zaktualizowałem . Faktycznie, aparat na pro wywala .Na 11.0.3.0 wszystko działało .Jakaś porażka. Za wyjątkiem motywów, które można było odpalić na innym regionie brak istotnych zmian.Moim zdaniem nie warto aktualizować. Tak na marginesie, minęło sporo czasu od wydania wadliwej aktualizacji i na chwilę obecną brak poprawki. Reasumując, wygląd i bebechy to nie wszystko. Pierwszy i ostatni Xiaomi.
 5. Witam, co zrobić jeśli nie mam opcji instalacji z pliku? Jest jakiś inny sposób aktualizacji?.Telefon z polskiej dystrybucji. Aktualizowałem do 11.0.3.0 QFKEUXM. poprzez zmianę regionu. Proszę o wyrozumiałość, jest to mój pierwszy Xiaomi.
×
×
 • Create New...