korbi

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About korbi

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet nie byłem zalogowany na konto xiaomi.. W ogóle tego nie uzywalem i nagle zaczął się dramatyczny pobor energii. Myślałem, że może coś się zmieniło i ktoś też spotkał się z takim poborem..
 2. Witam serdecznie. Od kilku dni pojawił się u mnie duży problem z baterią. Zaczęła zdecydowanie szybciej się rozładowywać, a w statystyce na pierwszym miejscu są usługi xiaomi. Obecnie jest to aż 65% baterii. Dodam, że żadnych nowych aplikacji nie instalowałem, nie wiem co się dzieje, odinstalowałem wszystko co możliwe od xiaomi, nic nie pomogło. Ani tych "usług" nie mozna odinstalować, ani zatrzymać bo od razu uruchamia się od nowa.. O co tu chodzi?! Ma ktoś podobną statystykę? Wcześniej na pierwszym miejscu był messanger itp a teraz.. idget span
 3. Gdy wybiorę przywracanie ustawień fabrycznych z ustawień to Telefon się restartuje I wraca do stanu jak był, nic się nie zmienia.
 4. Wszystko wrzucę, nie mam telefonu w łapie. Wiesz co, no nie spodziewałbym się że nie mogę jakiegokolwiek telefonu zrestartować.. W szczególności że ma taką opcję przecież, jak każdy inny telefon z androidem. Jestem totalnym laikiem i gdyby nie potrzeba formatu nadal bym nim pozostał. Wyprobowalem chyba wszystkie możliwości jakie znalazłem na yt itp. Vol+ bez żadnej reakcji, vol- wchodzi w fastboot. Doszedlem do samego końca tutoriala, Niestety zamiast zielonej strzałeczki mam fail przy pierwszym punkcie, więc wiadomo coś poszło nie tak..
 5. No miui 8. Zgadza się, nie mam, dlatego pytam gdzie mam to znaleźć bo nigdzie tego nie widać. I co teraz? Nie ma możliwości wyczyszczenia takiego telefonu? Chce mu przywalić caly format i już, absurd jakiś..
 6. Nie no to to już zrobiłem. Jestem programistą itd, zrobiłem wszystko z pkt 5, ale nie wiem gdzie mam sprawdzić stan odblokowania urządzenia i dodać konto.. Nie rozumiem, gdzie mam to sprawdzić ten stan? W jaki sposób? Nie jest napisane czy w tych ustawieniach programistycznych czy w jakim diabelnym miejscu?
 7. Weźcie pomóżcie, bo już nie ogarniam. Chce po prostu przywrocic fabryczne dane telefonu mi5x. Nie czaje jakim cudem może to być nie dostępne, no ale.. Nie do końca wiem jak to zrobić, ale z tego co wyczytałem najpierw zaktualizuje miui. No i teraz utknąłem na pkt 5 tego poradnika. Gdzie mam do cholery znaleźć "Stan odblokowania Mi" ?? W ustawieniach telefonu? Nigdzie czegoś takiego nie widze :( Z tej instrukcji wynika, że po włączeniu odblokowania OEM powinienem znaleźć stan odblokowania MI, tylko gdzie ?! pomóżcie proszę bo zwariuje