Jump to content

Mi Ri

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mi Ri's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Od jakiegoś czasu wszystkie urządzenia bluetooth, nie przesyłają danych przez bramkę, tzn bramka nie pokazuje poza domem urządzeń a wcześniej miałem np. 12 urządzeń typu czujnik temperatury itp i wszystko ładnie pokazywało jaka wilgotność np. Ktoś coś może wie jak to naprawić?
 2. Czy przy resecie wszystkie automatyzacje itp zostaną, w sensie wszystkie ustawienia, czujniki itd?
 3. Nie ma jakiegoś problemu na serwerze? Wszystkie metody domowe zawiodły, jak reset sieci, prądu itp.
 4. W aplikacji mogę włączyć światło, ale się nie wyłącza. Samo się nie zapala.
 5. Od kilku dni mam problem, że przestało świecić nocne światło w bramce, całkowicie. Mam ustawione godziny itd, wszystko działało, teraz już niestety nie. W dziennikach mam, że wykryto ruch, ale nie udało się włączyć światła "nietypowy błąd" - taki komunikat mam. Ma ktoś taki problem lub miał, jak się to naprawia?
 6. Witam Mój problem dotyczy TV 43. Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem opcji, gdzie się ustawia daną godzinę włączenia oraz wyłączenia TV. W Samsungu to się nazywało timer jak dobrze pamiętam, tutaj znaleźć tego nie mogę, jest jedynie opcja wyłączania jak się pilota nie dotyka a to nie to samo. Druga sprawa, to przycisk mute, nie ma. Ktoś wie jak ściszać TV do zera jednym kliknięciem? Ścisza do zera, ale tylko trzymając minus w dół. Ktoś pomoże?
 7. No chyba powinni naprawić, wręcz tego oczekuję, na pewno wiele osób by tego chciało.
 8. Nadal ble nie działa, czujniki poza domem cisza, eh. Długo im coś ten serwis idzie.
 9. Mi Ri

  Bramka BLE

  Dziękuję, nie wiem jak ja tego nie widziałem. Jak usunąć post?
 10. Mi Ri

  Bramka BLE

  Witam Od kilku dni mamy problem z bramka BLE, nie pokazuje wyników poza domem, wcześniej pokazywało itd. Czy ktoś coś wie o co chodzi, coś się stało w pl, że nie pokazuje?
 11. Ciekawe czy faktycznie zrobią aktualizację, bo bez niej i możliwości pobrania godziny z telefonu, zegarek to nic nie warty kawałek plastiku.
 12. No mam nadzieję, bo inaczej to nic nie warty kawałek plastiku. Szkoda, bo pięknie się prezentuje i działa, ale ta godzina potrzebna. Czekam z niecierpliwością na wieści
 13. Hi Mam identyczny problem i nie mogę nic z tym zrobić. Aktualizacja najnowsza, wyłączona automatyczna strefa czasowa, włączona strefa +3 lub +7 i za żadne skarby świata nie chce mi się zmienić godzina na Alarm Clock - cały czas jest chińska godzina. Rozumiem, że nic z tym się nie da zrobić, czy macie jakiś sposób?
×
×
 • Create New...