Jump to content

ryli1

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ryli1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Z tych notatek to chyba nie jest powiadomienie tylko alarm. Wyłączenie powiadomień od notatek nic nie zmienia.
 2. Od kilku dni mam problem z powiadomieniami z notatnika (chodzi o zadania). Dotychczas miałem tak ustawione, że pojawiało się na chwilę powiadomienie na ekranie blokady i po chwili wracało do ekranu AOD z ikoną że było powiadomienie z notatnika. Dokładnie tak jak wszystkie inne powiadomienia. Obecnie powiadomienie (a może to alarm) zamiast sygnału powiadomienia ma jakąś melodyjkę i tkwi (grając) na ekranie blokady i nie wraca ekran AOD do czasu aż kliknę "ok". . Może zmieniłem coś przypadkiem w ustawieniach. W każdym razie chciałbym wrócić do stanu poprzedniego, ale nie wiem o jakie ustawienie chodzi.
 3. Mam podobny problem. Pamięć wewnętrzna 16 GB. Po podłaczeniu pod Eksplorator Windows (właczone pokazywanie ukrytych plików) pokazuje: pamięć wewnętrzna 8,94 GB, wolne 1,41 GB. Rozumiem, że ok. 7GB zajmuje system i dlatego pokazuje 8.94. Reszta niestety się nie zgadza. Ponieważ wolne jest 1.41GB więc powinno być zajęte jakieś 7,7 GB, a po zsumowaniu rozmiarów wszystkich folderów wychodzi, że zajęte jest niecałe 2GB. Gdzie jest reszta pamięci ?
 4. Dzięki za odpowiedź. Ja mam wrażenie, że u mnie problem pojawia się po ładowaniu. Czyli czekamy na aktualizację!
 5. Witam. U mnie problem polega na tym, że po sparowaniu poprzez bluetooth z Hyundai i30 nie mam dźwięku powiadomień - od sms, whatsup itp. Powiadomienie się wyświetla , ale ani w telefonie ani w systemie głośnomówiącym nie pojawia się dźwięk. Problem jest tylko przy aktywnym połączeniu, po odłączeniu wszystko wraca do normy. MIUI 11 Global.
 6. Cześć. Czy u kogoś też automatyczna jasność od czasu do czasu "zawiesza się" i w ciemności potrafi dawać po oczach. Pomaga wyłączenie i powtórne włączenie np. w szybkich ustawieniach.
 7. Ustawia sie go w "Cyfrowej równowadze". W zaleznosci od ustawienia w określonych godzinach wymusza tryb monochromatyczny wyświetlacza i tryb "nie przeszkadzać". No i właśnie zamiast trwać tak jak jest ustawiony - do 7.00 rano to wyłącza się o 0.00 !
 8. Witam. Mam ustawiony tryb odpoczynek - codziennie od 22.00 do 7.00. Tryb włącza się prawidłowo (o 22.00 pojawia się ekran mono). Natomiast jak sprawdzam stan to widzę, że tryb odpoczynek wyłączy się o 0.00 (!). Rzeczywiście chyba tak się wyłącza, bo o 6.00 rano mam już ekran kolorowy. Coś tu jest nie tak.
×
×
 • Create New...