Jump to content

Tomequ12345

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomequ12345

 1. Cześć Czemu po przejściu z Globala na tę wersję, nie mogę przywrócić kopii pulpitu z konta Xiaomi?
 2. A nie umiesz przeczytać, czego dotyczą te kopie? To naprawdę takie trudne? Poza tym skąd mamy wiedzieć, czy zaznaczyłeś, żeby zrobił backup wszystkiego? Jak źle działa, to zainstaluj inną wersję.
 3. Co do motywu, to ja na Mi9 nie mam tego problemu.
 4. Niby wszystko ok, ale bateria to jest porażka. 40 minut - 20%, na samym pisaniu z włączonym LTE. Naprawdę nie da się z tym czegoś zrobić? Xiaomi Mi 9.
 5. Xiaomi Mi9. Chyba po raz pierwszy od roku jestem zadowolony z aktualizacji. Uprawnienia naprawione, można zmieniać ręcznie i się zapisują. Lagi uległy dużemu zmniejszeniu, aplikacje w końcu otwierają się stosunkowo szybko (czyściłem cache, jakbym zrobił pełny format, pewnie byłoby lepiej). Jeśli mógłbym prosić o zajęcie się baterią i jej bardzo szybkim rozładowywaniem... Ciągle działam na oszczędzaniu, na LTE w porównaniu do 3G nie ma różnicy. Nie starcza nawet na 4h LEKKIEGO używania - czytanie w przeglądarce, czasami YT. Innych błędów nie zauważyłem, albo po prostu nie korzystam z funkcji, które mogą je powodować. W porównaniu do wersji z 14.05, 21.05 jest genialna. U mnie duża poprawa, spróbuj wyczyścić cache.
 6. Uprawnienia ciągle nie działają poprawnie. Aplikacje same sobie je nadają, same mogą zmieniać, dosłownie na naszych oczach przełączają. Na poniższym screenie widać - ja wyłączyłem wszystko, po chwili, nawet nie trzeba z tego wychodzić, aplikacja sobie zmienia.
 7. Xiaomi Mi9: Długie otwieranie aplikacji, lagi (na wersji z początku maja wszystko działało duuużo lepiej). Poprawiono chyba wariowanie jasności oraz takie dziwne lagi przy próbie zamknięcia aplikacji w tle. Poza tym na razie reszta ok, po trzech godzinach użytkowania. Robiłem czyszczenie cache. Wipe nie będę robił co tydzień przecież...
 8. Sorki, że tak długo nie odpisywałem. No więc pobrałem jeszcze raz i działa, od razy się aplikacja otwiera i telefon pyta, czy zezwolić na debugowanie (choć było włączone, no ale to pewnie takie potwierdzenie). Dzięki za zainteresowanie! Critical, tak, działa. Właśnie odinstalowałem niepotrzebne aplikacje (Google i inne śmieci) na MIUI 12.
 9. Na Mi9, po KOMPLETNYM formacie wszystkich danych i czystej instalacji, ta wersja działa jak gówno źle.. Aplikacje otwierają się parę sekund, co chwila jakieś lagi jak wchodzi się w aplikację w tle. Jak czytam posty, to widzę, że to nie tylko mój problem. Im nowsza wersja to jest coraz gorzej. Zrobicie z tym coś w końcu? mrosi:// radzę okiełznać słownictwo...
 10. Aplikacja się nie otwiera. Pokazuje się w menadżer zadań, ale nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.
 11. Co wy zrobiliście z wydajnością? Na Mi9 alikacje otwierają się ponad 2 sekundy, na sklep play muszę czekać ponad 3, bateria schodzi jak powalona. Nie umiecie zrobić JEDNEJ dobrej aktualizacji? Co z tego, że aktualizacje co tydzień, jak każda kolejna coś psuje, jest gorsza od poprzedniej. Wracam do 16.01, bo z tego gów** nie da się korzystać.
 12. Temat został już przeniesiony, tak? W Aplikacje Systemowe - Aparat, mogę zmienić tylko ustawienia robienia zdjęć itp. Czyli przez trzy dni nie będzie mi działał aparat tak? To jest rozwiązanie problemu?
 13. Dzień dobry Po kliknięciu ikony aparatu wyświetla się komunikat z takim błędem. Problem prawdopodobnie po aktualizacji do wersji z 4.01.2020. Rozwojowa. Jak to naprawić?
 14. Dzień dobry Po wgraniu polskiego ROMu MIUI 11 telefon BEZNADZIEJNIE wykrywa jasność otoczenia, co skutkuje również BEZNADZIEJNYM dostosowaniem jasności ekranu. Poza tym sama jasność maksymalna, ustawiona ręcznie, często się buguje i dopiero wyczyszczenie RAM (wyłączenie wszystkich aplikacji) i zablokowanie telefonu CZASAMI pomaga. Czy to po prostu wada MIUI wersji rozwojowej? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...