Jump to content

Tomequ12345

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomequ12345

 1. Cześć Czemu po przejściu z Globala na tę wersję, nie mogę przywrócić kopii pulpitu z konta Xiaomi?
 2. Sorki, że tak długo nie odpisywałem. No więc pobrałem jeszcze raz i działa, od razy się aplikacja otwiera i telefon pyta, czy zezwolić na debugowanie (choć było włączone, no ale to pewnie takie potwierdzenie). Dzięki za zainteresowanie! Critical, tak, działa. Właśnie odinstalowałem niepotrzebne aplikacje (Google i inne śmieci) na MIUI 12.
 3. Aplikacja się nie otwiera. Pokazuje się w menadżer zadań, ale nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.
 4. Temat został już przeniesiony, tak? W Aplikacje Systemowe - Aparat, mogę zmienić tylko ustawienia robienia zdjęć itp. Czyli przez trzy dni nie będzie mi działał aparat tak? To jest rozwiązanie problemu?
 5. Dzień dobry Po kliknięciu ikony aparatu wyświetla się komunikat z takim błędem. Problem prawdopodobnie po aktualizacji do wersji z 4.01.2020. Rozwojowa. Jak to naprawić?
 6. Dzień dobry Po wgraniu polskiego ROMu MIUI 11 telefon BEZNADZIEJNIE wykrywa jasność otoczenia, co skutkuje również BEZNADZIEJNYM dostosowaniem jasności ekranu. Poza tym sama jasność maksymalna, ustawiona ręcznie, często się buguje i dopiero wyczyszczenie RAM (wyłączenie wszystkich aplikacji) i zablokowanie telefonu CZASAMI pomaga. Czy to po prostu wada MIUI wersji rozwojowej? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...