rafek_la

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About rafek_la

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zainstalowałem ostatnią stabilną wersję miui V11.0.8.0.QEJMIXM i po tej aktualizacji zaczęły się problemy z zasięgiem, praktycznie cały czas telefon nie łapie sieci, jest poza zasięgiem, od czasu do czasu pojawiała się informacja brak rejestracji karty sim. Czy może ktoś miał podobne problemy? Do tej pory po aktualizacjach nic takiego nie miało miejsca. Będę wdzięczny za pomoc.
 2. A tak jeszcze dla pewności, backup zrobić pod TWRP, reset do ustawień fabrycznych, i później przywrócić dane też z pod TWRP? i jeszcze jedno, jak zrobię reset do ustawień fabrycznych, to nie zablokuję z powrotem telefonu?
 3. Witam, Po ostatniej aktualizacji na miui 11 ( V11.0.5.0.PEJMIXM ) nie działa poprawnie dotyk, szczególnie w aplikacji kontakty, tj, po wejściu w wybrany kontakt, muszę kilkakrotnie trafić, nacisnąć w strzałkę żeby powrócić do poprzedniego menu, lub jak klikam w ikonkę nowej wiadomości w danym kontakcie. Nigdzie indziej tego nie zauważyłem. Klawisz systemowy powrotu działa normalnie. Spotkał się ktoś z czymś podobnym? P.S. Jeśli chodzi o samo miui 11 to moim zdaniem, chodzi płynnie i ogólne wrażenie bardzo dobre.
 4. Probowalem to robic na różnych telefonach z androidem, jak również pod IOS. Sygnal sieci jest 2,4 ghz. Probowane również bylo na roznych routerach i wszędzie bylo to samo. Generalnie chodzi o to ze pod koniec wyskakuje komunikat przekroczono czas komunkacji z siecią. Zastanawiam sie czy mozna cos zmienic w samych ustawieniach routera? Albo czy jest możliwość wejsc w ustawienia wifi odkurzacza? Ustawialem tez drugi telefon jako router i tez za każdym razem to samo.
 5. Probowalem to robic na różnych telefonach z androidem, jak również pod IOS. Sygnal sieci jest 2,4 ghz. Probowane również bylo na roznych routerach i wszędzie bylo to samo. Generalnie chodzi o to ze pod koniec wyskakuje komunikat przekroczono czas komunkacji z siecią. Zastanawiam sie czy mozna cos zmienic w samych ustawieniach routera? Albo czy jest możliwość wejsc w ustawienia wifi odkurzacza?
 6. Witam, nazwa sieci to :viomi-vacuum-v6_miap68EE
 7. Witam Czy ktoś z was mógłby pomóc, zakupiłem odkurzacz viomi v2, próbuję dodać go zarówno do dedykowanej aplikacji viomi robot jak i mi home i tu problem, aplikacja go widzi a nie chce go dodac ani poloczyc, wyskakuje informacja ze urządzenie poloczono wyslana wiadomość, a na koncu przekroczono limit czasu połączenia i wyskakuje informacja spróbuj ponownie. Dodam, że w telefonie widać w ustawieniach sieci siec viomi robot, jest poloczone, ale brak internetu. I tu chyba jest problem, nie wiem czy w konfiguracji czy uszkodzona jest może karta w urządzeniu. Dodam jeszcze ze odkurzacz kupiony w Polsce, na jednym z portali. Cala konfiguracja robiona zgodnie z instrukcją. Moze ktos pomóc w tym temacie?