Jump to content

Asconi

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Asconi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, mam.problem z jasnością ekranu, notorycznie telefon przyciemnia ekran do minimum, nawet gdy nie jest bardzo ciemno, co powoduje, że ekran jest nieczytelny. Za. każdym razem trzeba rozjaśnić ekran. Zdarza się, że robię to kilka razy na dzień. Myslalem, że problem tkwi w moim egzemplarzu, ale użytkowałem też ten sam model i problem jest identyczny. W Samsungu ustawiając poziom jasności np. w ciemnym pomieszczeniu powodowało, że nigdy poniżej ustawionego poziomu ekran nie zaciemniać się. Musiałem zrezygnować z ciemnego motywu aplikacji, bo wtedy to już w ogóle była katastrofa.
 2. Czyli może niepotrzebnie przepłaciłem kupując telefon w Polsce z oficjalnej dystrybucji
 3. K20 Pro nie ma ograniczeń w postaci braku pasma B20, braku możliwości płatności NFC i brak google play? Wyczytałem, że takie są różnice dlatego dziewczynie kupiłem Mi9T Pro.
 4. No tak, tylko to jest kwestia tego, czy zakupić sobie taki telefon, czy też nie, bo nie ma możliwości nagrywania rozmowy, a jest to kluczowe w mojej pracy. Teraz eksperymentuję na Mi9T Pro dziewczyny. Skąd pobiorę ewentualnie wersję global i czy da się zablokować bootlooadera, bo jeśli kojarzę w innych markach odblokowanie wiążę się z utratą gwarancji'?
 5. Wczytałem się trochę w sprawie instalacji ROM-u. Proszę tylko o potwierdzenie czy w ROM-ie miui Polska na pewno jest dialer xiaomi i możliwość nagrywania rozmów. Dzięki.
 6. Dzięki. Faktycznie, chodziło m o Mi 9T Pro, ewentualnie Mi 9 jakbyś wiedział.
 7. Witam, czy na Mi 9T występuję ROM, który ma dialer Xiaomi i możliwość nagrywania rozmów?
×
×
 • Create New...