widaw

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by widaw

 1. Powinna być numeryczna. Tak mam w moim 9T. Żona coś chyba popsuła grzebiąc w telefonie i pokazuje się pełna klawiatura googla. Podpowiedzcie jak powrócić do właściwej numerycznej? W załaczniku screen shot obecnej.
 2. Twoja zdecydowana odpowiedź, nakłoniła mnie do ponownego dłubania w ustawieniach. 1. skrót z klawiszami głośności - był aktywny. dopiero po jego wyłączeniu udało się skutecznie wyłączyć ułatwienia. dziękuję. Temat zakończony.
 3. Niestety wyłączenie ułatwienia, nie powoduje zatrzymania ułatwień. Nadal funkcjonują. Może to jakiś błąd w miui?
 4. Przyzwyczaiłem się do dolnych ikonek. Korzystam z nich i nie przeszkadzają mi. Wkurza mnie tylko ten doklejony asystent.
 5. Wydaje mi się że pojawiła się z instalacją najnowszego MIUI. To symbol "człowieczka" asystenta, który do niczego mi nie jest potrzebny. Chciałem to cudo usunąć, jednak nie potrafię. Przykleiło się jak zaklęte. Kilka wieczornych godzin poświęconych na usuniecie i bez efektu. Pomóżcie w usunięciu.
 6. Po wybudzeniu, na ekranie blokady pokazuje się ekran z zegarem z dniem tygodnia w języku chińskim :(. To jedyny "chiński" element jaki znalazłem w telefonie. Czy można ten zegar zamienić na wersję z literami PL? A jeśli tak to poproszę o informację jak to zrobić. Z góry dzięki.