bartekreksio

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bartekreksio

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też macie tak, że w always on display przy dniu tygodnia wyświetla sie am/pm?
 2. U mnie ponownie pojawił się problem z aktualizacją "Funkcja aplikacji facebook". Po każdym wejściu w aplikacje facebooka wyskakuje monit o aktualizacji ale jej nie wgrywa. Próbowałem wyczyścić dane Facebooka, Facebook Services itd. ale problem nadal występuję. Miał ktoś tak? Myślałem, że problem sam ustąpi ale mam tak od ponad 3 tygodni.
 3. Wielkie dzięki za filmik. To potwierdza moje obawy, że mam podrobioną bądź uszkodzoną ładowarkę. Po pierwsze moja ładowarka nigdy nie osiągnęła wartości większej niż 4000 mA. Po drugie u Ciebie spadek mA następuję proporcjonalnie do poziomu naładowania baterii. W moim przypadku ładowarka pierwszy moment dobije do około 3500 mA ale niezależnie od poziomu naładowania baterii, mA spada do około 2500 po upływie około dwóch minut. Jeśli w nowej ładowarce będzie podobnie, to będziemy mieli do czynienia z podróbką, mimo, że telefon przełącza się w tryb "Turbo Charge". MDY-10-EH
 4. Jeśli masz MI9 to ściągnij pasek powiadomień i tam jest opcja nagrywanie ekranu. Jeśli jej nie widzisz kliknij na "więcej". Dwie minuty filmiku wystarczy. :)
 5. Wrzucisz filmik z Ampere? Bo u mnie ładuje znacznie dłużej do 100% niż teoretycznie powinno.
 6. Chciałbym uczulić wszystkich, że napis "Turbo Charge" nie jest równoznaczny z tym, że wasza ładowarka jest oryginalna i działa poprawnie. Moja co prawda rozpędza się do niecałych 4000 mA, natomiast po kilku minutach spada do 2500 mA (mimo, że stan naładowania baterii jest cały czas poniżej 50%). Napisałem do Chińczyków i bez większych pretensji wysłali mi kolejny egzemplarz ładowarki. Mówię cały czas o ładowarce ściennej MDY-10-EH. Dam wam znać czy coś się zmieniło, gdy przyjdzie nowa sztuka. Jeśli jest tutaj ktoś kto posiada ładowarkę z oficjalnego źródła mi-home będę wdzięczny za podesłanie filmiku, jak się zachowuję w trakcie ładowania w programie Ampere.
 7. Witam. Dziś otrzymałem ładowarkę indukcyjną 20W oraz ładowarkę 27W. Przewałkowałem cały temat i szczerze mówiąc trochę się pogubiłem. Po podłączeniu Mi 9 do ładowania zarówno bezprzewodowo jak i po kablu, za każdym razem przechodzi w tryb "Turbo". Czy oznacza to jednoznacznie, że mam do czynienia z oryginałem i telefon ładuję się z pełną mocą? Jakie muszę mieć wartości w ampere aby to potwierdzić? Kupiłem zestaw z tego linku: https://pl.aliexpress.com/item/33034162370.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1a4c5c0fN0E25v