kryst51

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kryst51

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tę aktualizację otrzymałem bezpośrednio z aktualizacji systemu w telefonie. Nie wiem dlaczego nie ma jej na oficjalnej stronie.
 2. Czyli znów coś nie tak z tą aktualizacją ? Zrobiłem u siebie 10.3.4.0 dosłownie 15 minut temu i wgrała się bez problemu.
 3. Aktualizacja MIUI V10.3.4.0.PFBEUXM dostępna dla Mi 9 SE.
 4. Masz rację, cała sprawa rozchodzi się o tryb Sunlight mode 2.0, który to "poprawia kontrast i optymalizuje wyświetlanie kolorów, gdy użytkownik znajduje się na zewnątrz. Nasz tryb wysokiej jasności dostosowuje wyświetlacz pod wpływem silnego światła i poprawia jasność o 39% w porównaniu do trybu standardowego." Teraz trzeba mieć nadzieję, że w aktualizacji udostępnią w ustawieniach opcję włączania i wyłączania tego trybu oraz dostosują go do "Ciemnego motywu" bo z trybem Sunlight mode, wg mnie, wygląda on tragicznie (wyblakłe kolory, brak ostrości na czcionkach).
 5. Jeżeli kupowałeś telefon w sklepie internetowym radzę zwyczajnie zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni od jego otrzymania i zakupić nowy w innym sklepie. Być może trafiłeś na jakiś fabrycznie "niedoskonały" ekran. Chyba, że zamawiałeś bezpośrednio z Chin ...
 6. Zatem mam nadzieję, że kolejna aktualizacja naprawi ten problem. @Karls A na której wersji MIUI nie było tego problemu ? Jak na złość od razu po zakupie zainstalowałem aktualizację 10.2.9.0 więc nie mogę powiedzieć czy to ona wprowadziła ten błąd, bo dopiero na niej to zauważyłem.
 7. A czy Dc dimming nie jest odpowiedzialny tylko za migotanie obrazu ? Myślisz, że aktualizacja rozwiąże problem i jeżeli w ustawieniach będzie "standardowy kontrast" to mimo warunków oświetleniowych nie będzie się on zmieniał ?
 8. Mam dokładnie to samo na Mi9 SE. W pełnym słońcu, mimo wyłączonej opcji "Automatyczny kontrast", zmienia się on samoczynnie, "Automatyczna jasność" również jest wyłączona - ona się nie zmienia, zmienia się tylko kontrast, barwy stają się, lekko mówiąc, dziwne. Czy jest to błąd software czy uszkodzone urządzenie ?