szczupak90

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szczupak90

 • Rank
  Nowy
 1. Moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Mam otrzymać zwrot pieniędzy. Na przetrzymanie kupię chyba mi banda 4 aż pojawi się BIP s. Pozdrawiam serdecznie
 2. No tak, ale GTS jest dwa razy droższy od Bipa. Ja myślałem nad Huawei Band 4 Pro, dopiero co się pojawił na polskim rynku, kusza mnie dokładne czujniki tętna i ponoć dobry GPS. Czekam na jakieś testy, pewnie niedługo się pojawią. Jak miałbym wydać już 500 zł to bym wolał chyba już Huawei watch GT. Skromny ten rynek.
 3. Dobrze wiedzieć, swoją drogą na co wymieniasz? Szczerze to nie widzę alternatywy, kolejny taki sam BIP? bembenek - nikt tego specjalnie nie odkleja, ktoś tu się wypowiadał, że nigdy nie moczył zegarka a i tak ekran się rozkleił.
 4. U mnie to samo, ale zaczęło się od baterii, szybko zaczęła uchodzić, dzisiaj zeszło 40% w ciągu dnia a potem zauważyłem rozklejenie, niestety zalalem zegarek, wyświetlacz dostał smugi. Komuś uwzględnili gwarancję w polskiej dystrybucji?
 5. U mnie tętno spoczynkowe w ciągu dnia także 46 -50. W nocy jest w stanie spaść nawet do 37, 40 to norma. Ale mam bardzo aktywna pracę fizyczna, podnoszenie ciezarow, a potem jeszcze biegam. Kiedyś nawet w szpitalu pielęgniarka już chodziła nerwowa i się mnie pytało czy coś trenuje.
 6. Nie do pomyślenia w moim BIPie, tam wszystko za każdym razem działa, po co mi takie urządzenie, które mi nie pomaga w żaden sposób. Chciałem dla żony, aby zmotywować ją do większej aktywności fizycznej, ale chyba lepsza jest starsza wersja opaski, co?
 7. Witam na nowym forum. Chciałem sprawić mi banda 4 dla żony, ale język polski to podstawa. Na allegro znalazłem masę ofert z polskim językiem. W opisie jet informacja, że po aktualizacji opaski pojawi się polski interfejs. Przejrzałem cały wątek i nie znalazłem żadnej potwierdzonej informacji jakoby tak miało być. Prosił bym o info. Sam posiadam BIPa, jestem z niego zadowolony, lecz sam wyświetlacz jest kiepski jakościowo przez zastosowaną technologię. Wolał bym amoled nawet kosztem baterii. Szkoda że mi band 4 nie posiada GPS-a, nie wyobrażam sobie opaski bez śledzenia trasy. Zawsze jak idę biegać to bez telefonu. Może w kolejnej wersji się GPS pojawi. Pozdrawiam.