Jump to content

kubu1989

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kubu1989

 1. @tomasz_g3 tak to samo . Na początku w obydwu gniazdach było ok . Później jakiś dziwny restart telefonu się zrobił samoczynnie i od tego momentu zasięg jest tylko na bardzo otwartych przestrzeniach lub okazjonalnie w domu przy oknie . Tak jakby nie działał jakiś wzmacniacz sygnału czy coś . Nie wiem .
 2. Zrobiłem wszystko co radził @convi33 i bez zmian . Nawet miałem aktualizacje jakąś z nadzieją że coś się zmieni oczywiście ja zrobiłem . A w załączniku wrzucam największy paradoks moje przypadku . Zasięg jest - stan usługi : ROZŁĄCZONA . Ręce opadają Może macie jakiś kontakt do serwisu, oficjalnego wsparcia technicznego lub do kogokolwiek do kogo mógłbym zadzwonić i porozmawiać o tym problemie ?
 3. @convi33 dzięki za radę . Zrobię tak jak mówisz i dam znać czy wszystko poszło pomyślnie .
 4. @convi33 wipe robione również. Bez zmian .
 5. O takie coś w załączniku podaje
 6. @convi33 to co mówisz może i miałoby rację bytu gdyby nie fakt że tak jak pisałem wkładałem już różne karty SIM do urządzenia ( a przy zakupie telefonu również wymieniłem kartę SIM na nową ) , oraz przywracałem telefon do ustawień fabrycznych trzykrotnie . Tak więc również rejestrowałem na nowo usługi Google . Ps. Co dziwne przy ostatnim przywracaniu do fabryka nie mogłem na przykład zainstalować aplikacji Instagram gdyż pokazało mi się info że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem .
 7. Hej. Mam dokładnie ten sam problem w moim RN7 . Czy udało Ci się jakoś rozwiązać problem ?
 8. Hej . Od trzech tygodni posiadam Redmi note 7 wersja global kupiona w popularnym sklepie RTV . Na początku wszystko było bardzo dobrze i nie miałem zastrzeżeń . Do momentu aż w drugim dniu użytkowania leżąc sobie spokojnie na kanapie i poszukując coś w internecie telefon sam się zresetował po czym mam wielki problem z zasięgiem w sieci Plus. Przekładałem karty SIM z innego urządzenia - nic to nie dało , wkładałem karty SIM z innych urządzeń - cały czas to sam . Bywa tak że na przykład mogę korzystać z mobilnego internetu ale nie mogę do nikogo zadzwonić , lub mając 5 kresek zasięgu raptem robi się brak zasięgu po czym wraca - czasem po minucie czasem muszę zresetować urządzenie by zasięg wrócił , lecz tez nie zawsze . Poszukiwanie sygnału tak drenuje baterie że to jest wręcz nie do uwierzenia . Mieszkam w mieście w którym jest LTE i inne pasma GSM . Czy ktoś mial podobny problem ? Lub może ktoś ma wiedzę większą ode mnie i pomoże rozwiązać problem ? Z góry dziękuję za poważne potraktowanie sprawy . Pozdrawiam
×
×
 • Create New...