Jump to content

frzn3000

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frzn3000's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. To przez to, że "źle" trzymasz telefon. On tak ma po prostu. Musisz w czasie rozmowy trzymać go ręką możliwie jak najniżej 2 lub 3 palcami (i to trzymać za boki), by nie zasłaniać jego górnej części. Oprócz tego lepiej trzymać go trochę w oddali od ucha, a nie dociskać do ucha. Pomaga również przyciszenie głośności rozmowy.
 2. Mam taki problem, że mojemu Redmi Note 7 zdarza się co jakiś czas na kilkanaście sekund całkowicie stracić sieć/sygnał (w tmobile). Czy ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane i jak temu zaradzić? Wymiana karty sim nie pomogła.
 3. Ja robię tak, że przy połączeniu blokuję ekran przyciskiem, żeby był ciemny cały czas, a po skończeniu rozmowy naciskam go znowu i się rozłączam.
 4. Witam, mam taki problem, że czasem Redmi Note 7 traci całkowicie sieć/sygnał (tmobile) na ok 10 sekund nawet w dobrych warunkach. Po wymianie karty sim na nową dalej występuje ten problem. Co robić?
 5. Hej, mam taki problem, że u mnie mogę pisać smsy z polskimi znakami, ale mojemu odbiorcy się one nie wyświetlają. W internecie znalazłem odpowiedź, że winne jest kodowanie 7-bitowe sms i że trzeba to wyłączyć. Pytanie tylko jak? Gdzie jest to ustawienie? Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...