janusz1-1

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About janusz1-1

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Doszedłem jak ma zapamiętać. Włączyłem na dole- zapamiętał. Zaniosłem na górę razem z stacją- zapamiętał. Zaniosłem na półpiętro razem z stacja - zapamiętał. I co najważniejsze nie nałożył już mapy jednej na drugą. Ma 3 osobne mapy. W zależności ci chcę sprzątnąć to ta mapę mu załączam ale już stacji nie noszę na górę tylko jest na dole. Po zakończonym sprzątaniu na górze, szuka stacje ,ale jej nie widzi i wraca do miejsca gdzie go postawiłem.
 2. Nic nie pomogło. Zresetowałem, tak jak podałeś. Mapy stare jednak zostały VW pamięci. Włączyłem na parterze, zmapował. Włączyłem ,,reset home" jak był w stacji ładowania i przeniosłem na piętro. Tam zmapował, skończył i wyłączyłem go przyciskiem na obudowie i zaniosłem go na dół do stacji. Niestety mapy góry w ,, restore map" nie było. Były tylko trzy mapy parteru ( dwie nowe - z ostatniego mapowania i jedna stara z wczoraj). Później jeszcze raz zaniosłem go na pietro i tym razem tam w aplikacji dałem ,, reset home" ( poprzednio jak był w stacji ładowania) i włączyłem. Zmapował, skończył i zaniosłem go na dół ( nie wyłączałem go przyciskiem jak poprzednio ) do stacji. I dalej nie zapisał mapy piętra. Już sam nie wiem co robić ? Rady i porady jakieś ?
 3. Spróbuję po powrocie do domu dać ,,reset home" i wstawić go na pietro. Na razie w ,,restore map" mam trzy jednakowe mapy parteru. Wczoraj dałem mu ,,reset home" ale te trzy mapy dalej zostały. W załączeniu zdjęcie z historii - jak nakładał jedną mapę na drugą. A może go całkiem zresetować ( ale jak? ) i zrobić mapę parteru, następnie ,,reset home" i dać na piętro ?
 4. Witam. Mam mijia 1s. Robot zapisuje mapę z parteru. Daje go na piętro a on zapisuje mapę na mapie z parteru ( nakładają się i widać obie). Kończy pracę i później w ,,restor map" jest tylko ta jedna z parteru x 3. Po uruchomieniu rozpoznaje mapę parteru a po przeniesieniu na piętro mapuje od nowa i trochę goupieje. W czym jest problem , że nie zapisuje mapy piętra osobno i jej nie pamięta? Ten model miał zapamiętać trzy mapy i miał być idealny do domów z piętrem?
 5. W artykułach na temat S1 było napisane ,że idealny do domów piętrowych, że można wyczytać trzy mapy i min. po to dostał kamerkę aby zaraz po uruchomieniu odnalazł jedną z map które wcześniej wczytał. On mapuje piętro tylko nakłada mapę jedną na drugą a później tej z piętra nie widzi. A na dole po uruchomieniu zasuwa wg. znanej mu już mapy.
 6. Witam. Mam mijia 1s. Robot zapisuje mapę z parteru. Daje go na piętro a on zapisuje mapę na mapie z parteru ( nakładają się i widać obie). Kończy pracę i później w ,,restor map" jest tylko ta jedna z parteru. Po uruchomieniu rozpoznaje mapę parteru a po przeniesieniu na piętro mapuje od nowa. W czym jest problem , że nie zapisuje mapy piętra osobno i jej nie pamięta?