Jump to content

marcin123-91

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marcin123-91

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam gdy jest wieczór zmiana mi się kolor paska powiadomien czy pasek stanu jak zwał tak zwał zmienia mi się na kolor czarny w ciągu dnia jest normalnie na biało. MIUI 11 ktoś wie gdzie to znaleźć. Od razu mówię że to nie ciemne tło bo ustawiania są cały czas normalne.
 2. Witam wszystkich. Problem w tym że gdy chce prowadzić transmisję Live na fb przelaczam kamery na przednia kamera się wysuwa i po kilku sekundach się chowa i tak w kółko aż wychodzi powiadomienie że zbyt często wysuwa się przedni aparat. Dodam że ten problem jest tylko na obracaniu ekranu poziomo, pionowo jest ok wszystkie aplikacje aktualne MIUI 10.3.3. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
 3. Włączam aplikacje i cały czas wychodzi mi takie coś ktoś może pomóc jak to wyłączyć?
 4. Albo jestem na głupi na to albo się nie da, na tel mam zaznaczone urządzenie przenośne i nie mogę tego zmienić. Chyba że to gdzieś w ustawieniach jeszcze trzeba zrobić.
 5. Udało się narazie na tel działa tylko nie mogę włączyć trybu pelny ekran, zobaczę na tv jutro jak to działa.
 6. Witam. Od razu mówię że internet sprawdzałem ale mojego problemu nigdzie nie mogłem znaleźć. Poszukuję aplikacji Google Chrome na mój sprzęt, próbowałem zainstalować pobierając z internetu ale na koniec instalacji mam błąd. Ogólnie chodzi o to że chce oglądać Hejo.tv a na np puffin się tnie (to samo jest na puffin na telefonie) może uda się to zrobić ale ja nie potrafię może ktoś mi jest w stanie pomóc? Sprawa jest ważna bo na hejo.tv jest program który ogląda móje dziecko 2 letnie.
×
×
 • Create New...