Jump to content

must1

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About must1

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie to żadnego regionu tutaj nie zmieniam. Wszystko się pobrało, jakieś aktualizacje, zobaczymy czy bedzie śmigac. GPS pokazuje prawidłowo. Czyli telefonu nie musze brac jak ide biegac czy cos, samo sie zsynchronizuje po przyjsciu do domu i po polaczeniu czy jakoś recznie trzeba?
 2. Okej, będę musiał coś zmieniać później?
 3. W takim razie czekam. A nie wiesz ile tak zazwyczaj trwa naprawa? Wczoraj wieczorem próbowałem się zarejestrować i już nie działało. dzieki wielkie za pomoc, dopiero kupiłem zegarek i się trochę przestraszyłem ze już nie działa.
 4. To w takim razie skoro i tak nie można się zalogować, to chyba warto poczekać, bo chyba nic mi z tego jak się nie zaloguje. W takim razie jak innym działają te zegarki? Nie trzeba się logować za każdym razem?
 5. Myslisz, ze powinienem się rejestrować wiec przez Stany czy czekać? Nie wiem czy jakieś problemy z GPSEM później w zegarku czy coś?
 6. Podczas pierwszego włączania apki Mifit z chęcią zarejestrowania się by pierwszy raz zesparować telefon wywala mi info, że nie można sie zarejestrować. Lokalizację daje Polske, próbuje się zalogować z kontem xiaomi, przez gmail, przez fejsa za kazdym razem to samo. Sprawdzałem już na dwóch iphonach. Sciagnalem vpna, ustawiłem na stany i mogę się zarejestrować. Ktoś wie o co chodzi i czy dokończyć rejestracje na stanach? Trochę słaba opcja włączać za każdym razem vpna by użyć MiFit. WOlałbym, żeby to była ta Polska. Chyba, że zarejestruje się przez Stany, ale czy to będzie miało jakiekol
 7. Czy jeżeli się zarejestruje przez Stany Zjednoczone, to będzie jakiś problem później?
 8. Podczas pierwszego włączania apki Mifit z chęcią zarejestrowania się by pierwszy raz zesparować telefon wywala mi info, że nie można sie zarejestrować. Lokalizację daje Polske, próbuje się zalogować z kontem xiaomi, przez gmail, przez fejsa za kazdym razem to samo. Sprawdzałem już na dwóch iphonach. O co chodzi? //EDIT sciagnalem vpna, ustawiłem na stany i mogę się zarejestrować. Ktoś wie o co chodzi i czy łowienie m dokończyć rejestracje na stanach? Trochę słaba opcja włączać za każdym razem vpna by użyć MiFit
 9. Cześć. Przymierzam się do zakupu AmazfitBip, mam Iphona X. Opinie ma świetne, ale cały czas widzę gdzieś tematy (między innymi na tym forum), że są jakieś problemy z łącznością z aplikacją Mi Fit czy Amazfit Watch (choć stawiam, że ta 1 jest barzdiej odpowiednia dla tego zegarka). Opinie też w Appstorze dla tej apki są no, niezbyt zachęcająca bo mają 2.6 i cały czas ktoś tam piszę o jakiejś łączności, że aplikacja nie liczy kroków, problem z danymi. Może mi ktoś powiedziec czy ten zegarek jest odpowiedni dla tego telefonu? Byłbym bardzo wdzięczny.
×
×
 • Create New...