Jump to content

PanAdrian

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PanAdrian

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi10T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A widzisz, u mnie w ogóle tego typu opcji nie ma. Włączałeś ją jakoś? Czy domyślnie była uruchomiona?
 2. Zgadza się, ale mowa tutaj przede wszystkim o Messengerze, który u mnie w ogóle nie obsługuje (?) Dymków. Nie ma żadnej możliwości, aby je włączyć
 3. Instalowałem. Działa podobnie jak poprzednik. Z tego co zauważyłem, to naprawili problem z niedziałającymi gestami, przy włączonej szufladzie aplikacji w systemowym launcherze.
 4. Cześć! Czy ktoś z was ma jakąś wiedzę w tym temacie? Dlaczego nie ma możliwości aktywowania Bubbles api w MIUI 12? Czy planowane jest implementowanie tej technologii do wersji 12.5? Dziwi to szczególnie w kontekście innych telefonów, które jednak te rozwiązanie obsługują. Słyszałem, że na niektórych urządzeniach – również ze stajni Xiaomi – dało się korzystać z Bubbles api, szczególnie w Messengerze. Istnieje jakąkolwiek możliwość, aby włączyć to na Mi10T Pro?
 5. Masz jakieś źródło na potwierdzenie? Gesty pełnoekranowe w MIUI nie mają za wiele wspólnego z działaniem Gooogle, ponieważ implementowane są w nakładkę, nie w sam system. Zwróć uwagę, że na czystym Androidzie działa to zdecydowanie inaczej. Jeżeli się mylę, wyprowadź mnie z błędu.
 6. Cześć! Od dłuższego czasu zauważyłem spory problem z czasem pracy na baterii w moim Mi Mixie 2S. Problem pojawił się mniej więcej od momentu przejścia na Androida 9.0. Na samym początku pracy z telefonem SoT wynosił około (6-7h) przy mieszanej transmisji danych i WiFi. Teraz bateria leci w oczach, dosłownie. W ciągu dnia często zdarza się tak, że brakuje energii. Maksymalny SoT jaki udaje mi się teraz wyciągnąć, to około (2-3h), co jest wynikiem absolutnie dziwnym. Telefon ma niespełna rok i nie wydaje mi się, aby zużycie baterii przez ten czas było aż tak duże, żeby tak radykalnie zmniej
×
×
 • Create New...