mx-art

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mx-art

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie rozumiem, jak ktoś sprzedaje naklejkę na panel jako jeden element kiedy panel jest dwuczęściowy i w dodatku nie wycina otworu na przycisk. Co do jakości czy precyzji wykonania czegokolwiek to jest ktoś kto robi coś zgodnie ze sztuką i ktoś co robi to samo ale byle jak, nie ma co wrzucać do jednego wora wszystkich. Sam pracuje obecnie nad wzorami naklejek na panel i korzystając z odp. wysokiej jakości materiałów da się uzyskać konkretny efekt, ale nie każdy ma odp. sprzęt i wiedzę jak się za to zabrać. Przymiarki mam do foli samochodowej 3M + laminowanie, wycinanie i tutaj za 50 gr tego nie zrobię. Wychodzę z założenie, że jakość pamięta się dłużej jak cenę, więc stawiam na jakość a nie bylejakość. Wole sprzedać 10 sztuk i mięć 10 zawodowych niż 150 i 10 zadowolonych.
 2. Niektórzy znawcy na deszcze biorą auto nie hulajnogę i nie mają problemu.
 3. Nie ma sensu nie wycinać otworu, pomijam, że technicznie folia tak nie ugnie się jak przycisk, który jak widać poniżej jest na gumowym "zawiasie" i ma dość duży skok. Wygląda na to, że całość jest szczelna i podporna na zachlapanie wodą.
 4. Testowa wersja wykonana, z podwójną wartością % nie jest to aż tak małe i wydaje się być czytelne.
 5. Poczeka Poczekajmy na uwagi innych, może ktoś będzie miał jakieś dodatkowe, ciekawe pomysły. W kwestii wykonania dysponuje odpowiednimi maszynami do produkcji naklejek więc ten temat ogarniemy.
 6. Ktoś kiedyś przygotował tabelkę z % baterii jakie wskazują diody a jak by tak wykonać naklejkę na panel - dobry to pomysł ? Przygotowałem wstępnie taki wzór.
 7. Ten chlapacz można odnaleźć jako produkt firmy SKS model PRO 50-60, na pewnym filmie (youtu.be/E8IXFFHOqcE?t=448) widać, że jest gumowy a czasem w sprzedaży jest opisany jako plastikowy.
 8. Wyszedł nowy firmware 1.5.2 czy jest gdzieś stronka z listą ewentualnych zmian ?
 9. 1. też tak mam ale to wina anteny czyli kabla od słuchawek, jak jest wysportowany a nie splątany w kłębek to gra dobrze (przy słuchaniu radio na głośniku z telefonu) 2. nie ma głośnika ale jak włączę słuchawkę bt to w niej słyszę radio więc i głośnik powinien zapewne grać. Oczywiście słuchawki muszą być wpięte bo są anteną.
 10. W wersji 10.3.2.0 znikła opcja w trybie programisty ciemny tryb nocny.
 11. Czy ktoś używa Redmi Note 7 z opaską Mi Band 3 i ma opóźnienie w pokazywaniu na wyświetlaczu opaski identyfikacji numeru dzwoniącego ? Sama opaska reaguje od razu wibracjami i pokazuje słuchawkę, dopiero po 2-3 sekundach pokazuje się numer dzwoniącego lub nazwę, jeżeli to osoba z kontaktów. Reinstal nie pomógł, wszelkie uprawnienia włączone i dalej takie sam efekt. Przesiadłem się z HTC i tam numer pokazywał się błyskawicznie. Sprawa dziwna bo opaska i tel. to ta sama firma więc powinno działać to wzorcowo a jest kiepsko.