Jump to content

mx-art

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mx-art

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Było o malowaniu opon to ja o innych wizualnych dodatkach tym razem z folii odblaskowej. Kilka drobnych linii a wygląd się zupełnie zmienił. Oklejanie felg nie było łatwe, struktura ziarnista skutecznie to utrudnia ale primer do folii pomógł i wszystko się trzyma poprawnie.
 2. Dla zainteresowanych tematem naklejek na panel i nie tylko - można je tutaj nabyć: https://bit.ly/2T4KKDk
 3. Nie rozumiem, jak ktoś sprzedaje naklejkę na panel jako jeden element kiedy panel jest dwuczęściowy i w dodatku nie wycina otworu na przycisk. Co do jakości czy precyzji wykonania czegokolwiek to jest ktoś kto robi coś zgodnie ze sztuką i ktoś co robi to samo ale byle jak, nie ma co wrzucać do jednego wora wszystkich. Sam pracuje obecnie nad wzorami naklejek na panel i korzystając z odp. wysokiej jakości materiałów da się uzyskać konkretny efekt, ale nie każdy ma odp. sprzęt i wiedzę jak się za to zabrać. Przymiarki mam do foli samochodowej 3M + laminowanie, wycinanie i tutaj za 50 gr tego nie
 4. Niektórzy znawcy na deszcze biorą auto nie hulajnogę i nie mają problemu.
 5. Nie ma sensu nie wycinać otworu, pomijam, że technicznie folia tak nie ugnie się jak przycisk, który jak widać poniżej jest na gumowym "zawiasie" i ma dość duży skok. Wygląda na to, że całość jest szczelna i podporna na zachlapanie wodą.
 6. Testowa wersja wykonana, z podwójną wartością % nie jest to aż tak małe i wydaje się być czytelne.
 7. Poczeka Poczekajmy na uwagi innych, może ktoś będzie miał jakieś dodatkowe, ciekawe pomysły. W kwestii wykonania dysponuje odpowiednimi maszynami do produkcji naklejek więc ten temat ogarniemy.
 8. Ktoś kiedyś przygotował tabelkę z % baterii jakie wskazują diody a jak by tak wykonać naklejkę na panel - dobry to pomysł ? Przygotowałem wstępnie taki wzór.
 9. Ten chlapacz można odnaleźć jako produkt firmy SKS model PRO 50-60, na pewnym filmie (youtu.be/E8IXFFHOqcE?t=448) widać, że jest gumowy a czasem w sprzedaży jest opisany jako plastikowy.
 10. Wyszedł nowy firmware 1.5.2 czy jest gdzieś stronka z listą ewentualnych zmian ?
 11. 1. też tak mam ale to wina anteny czyli kabla od słuchawek, jak jest wysportowany a nie splątany w kłębek to gra dobrze (przy słuchaniu radio na głośniku z telefonu) 2. nie ma głośnika ale jak włączę słuchawkę bt to w niej słyszę radio więc i głośnik powinien zapewne grać. Oczywiście słuchawki muszą być wpięte bo są anteną.
 12. W wersji 10.3.2.0 znikła opcja w trybie programisty ciemny tryb nocny.
 13. Czy ktoś używa Redmi Note 7 z opaską Mi Band 3 i ma opóźnienie w pokazywaniu na wyświetlaczu opaski identyfikacji numeru dzwoniącego ? Sama opaska reaguje od razu wibracjami i pokazuje słuchawkę, dopiero po 2-3 sekundach pokazuje się numer dzwoniącego lub nazwę, jeżeli to osoba z kontaktów. Reinstal nie pomógł, wszelkie uprawnienia włączone i dalej takie sam efekt. Przesiadłem się z HTC i tam numer pokazywał się błyskawicznie. Sprawa dziwna bo opaska i tel. to ta sama firma więc powinno działać to wzorcowo a jest kiepsko.
×
×
 • Create New...