Jump to content

waldekchociej

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by waldekchociej

 1. zainstalowałem oprogramowanie padavan w routerze 3g. oryginalne oprogramowanie wykorzystuje bardzo małą część możliwości routera. wykorzystałem filmik: Trochę to trwało (łącznie operacja zajęła mi dwa dni) ale warto. Obecnie router jest stabilny i wysyła silny sygnał. Programowanie jego pracy jest łatwe. Ukryte wcześniej funkcje (np. serwer dlna czy ftp) powodują, iż ujawniły się funkcje dostępne tylko w o wiele droższych routerach. Mój kupiłem po rabatach za 130 zł.
 2. Czy ktoś może mi powiedzieć czy w routerze 3g jest tak prostacka funkcja jak klonowanie karty sieciowej komputera? rozwiązane
 3. Wczoraj odblokowywałem Mi5X kupionego z Gearbestu (magazyn w Polsce). Telefon dostarczony szybko DHL bez vatu,jako że dostawa krajowa. Po uruchomieniu sprawdziłem co jest wgrane (chiński i angielski - oprogramowanie smieciowe), po dokładnym sprawdzeniu przez adb - wersja tiffany. Następnie, dokładnie jak w tutorialu uruchomiłem tryb programisty i próbowałem konto przypisać do telefonu niestety wyskoczył błąd API 1008. Pomogło uruchomienie VPNu. Konto dało się przypisać. Co do odblokowania to miałem zgodę na starym koncie i bez problemu poszło na mi5x. Następnie tryb fastboot i poprzez adb wgrałem twrp a następnie wgrałem miui polska. ważne jest przed wgrywaniem miui zrobić wipe a dopiero potem wgrywać. Przydał mi się bardzo tutorial kolegi pl_shibby. Jest naprawdę kompletny. Nie zawsze jest tak w prosty sposób tłumaczone poszczególne działania. Wielki plus.
 4. no cierpliwości to faktycznie, telefon teoretycznie dostępny w eu warehouse ale pytam gearbest czy jest dostępny w Europie a oni że mają w chinach i zapraszają do zakupów.
 5. mam pytanko co to za magazyn na gearbescie o symbolu: G-W-16? pytam czy poważni czy też będą dopiero czekali na dostawę i jak jest z vatem z tego magazynu (trzepią takie przesyłki, czy nie?
 6. mam pytanko do użytkowników, przymierzam się do zakupu i na gearbescie jest wersja opisana jako odblokowana z możliwością wgrania ota, dostępne języki angielski i chiński. czy mogę spokojnie to kupić i zrobię z tego miui polska? (czywiście przy założeniu że oprogramowanie to będzie tiffany)
 7. w miui jest taka możliwość i tu bym też taką chciał mieć
 8. mam pytanko: czy w galerii zdjęć jest możliwość ukrywania zdjęć, tworzenia niewidocznego katalogu zabezpieczonego hasłem (odciskiem)? na ten temat nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
×
×
 • Create New...