andreas

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About andreas

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  PocofonF1, IphoneSE
 1. Nowe ogłoszenie opublikowane w oficjalnej grupie telegramów Poco India sugeruje, że Poco F1 w Indiach może otrzymać aktualizację MIUI 12 w przyszłym tygodniu. https://piunikaweb.com/poco-f1-pocophone-f1-news-bugs-issues-problems-and-new-updates/
 2. Przed aktualizacją podczas słuchania playera obojętnie którego (poweramp, spotify, tidal) czy to na słuchawkach, głośniku w tel czy urządzeniu bluetooth można było regulować głośność przyciskami w każdym momencie korzystania z telefonu, np przy zablokowanym ekranie. Teraz po aktualizacji podczas słuchania przyciski nie regulują głośności, tylko głośność dzwonka. Czy u was też tak jest?
 3. Od rana kiedy korzystam wszystko działa jak powinno, a właściwie lepiej, bo dotyk nie laguje.
 4. Nie, nie znikają. Zmieniły się wskaźniki LTE, wifi, volte i wskaźnik baterii słuchawki bluetooth.
 5. Wczoraj rejestracja, a dzisiaj aktualizacja. Teraz wreszcie czytelny wskaźnik baterii i ciemny motyw. Ogólnie poprawione ikonki i efekty wizualne. Tylko zmienili pozycję w menu dostępu do pamięci. Trochę poszukałem i znalazłem. Poprawiono też opóźnienia dotyku. Myślę, że teraz jest tak jak być powinno. Szkoda tylko, że ciągle brakuje agregacji pasm Lte.
 6. Tydzień temu przeszedłem z NJU do Flex Orange i póki co Volte mam. W NJU znikało po 2, 3 dniach.
 7. NJU. Po tej przerwie sami mi włączyli i póki co działa.
 8. U mnie volte działa pięknie.
 9. Chętnie bym sprzedał, gdyby trafił się kupiec.
 10. No właśnie tak porostu. Aż się zdziwiłem. Miałem wcześniej volte przed tą akcją kiedy wszystkim wyłączyli bo ponoć źle to działało, więc czekałem grzecznie i nic nie zgłaszałem. Aż tu dzisiaj zaczęło działać. Pokazała się ikonka i sprawdziłem, działa. Szkoda, że nie działa agregacja pasm lte. Teraz rozumiem, dlaczego taki telefon kosztuje tak mało.. Ponoć xiaomi nie wykupiło licencji do agregowania lte.
 11. Dzisiaj włączyli mi volte w pocofonie, tylko brakuje agregacji i będzie super. Może z czasem będzie działać z kolejną aktualizacją, bo agregacja bardziej zależy od Softu.
 12. Właśnie włączyli mi volte w pocofonie. Może dogadali się z xiaomi.. ;)
 13. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/orange-nju-mobile-xiaomi-volte-wifi-calling-vowifi
 14. Witam. To mój pierwszy wpis, ale śledzę temat od kilku tygodni.Wczoraj wpisałem kod *#*#86583#*#* do swojego Pocofona F1. Pokazała się opcja VoLTE. Po uruchomieniu karty w NJU na abonament miałem bez problemu połączenia głosowe przez LTE. Piszę dla zainteresowanych, może komuś przyda się ta informacja.