Jump to content

kyasa

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kyasa

 1. Wy też macie słabe osiągi na baterii po ostatniej aktualizacji? Czy macie telefon encrypted, czy flashowaliście disable force encryption?
 2. No właśnie jak miałem Polskę to nie było motywów, po zmianie na USA nie było odblokowania twarzą. Teraz jestem w Hongkongu;) i obie funkcje są ale może jeszcze czegoś nie ma? Czy wybrany region wpływa na dostęp do aktualizacji?
 3. Mam ten telefon od trzech dni. Mam parę pytań: jaki region najlepiej wybrać i czy warto aktualizować do androida 9? Słyszałem, że ludzie skarżą się na drenaż bateri.
 4. Obecnie posiadam MI4 wersję 64 GB już od 2 lat i tak się zastanawiam nad zmianą na jakiś inny. Nic mu nie dolega, jestem z niego zadowolony ale już trochę mi się znudził. Chciałbym dowiedzieć się jaki był wasz następny telefon po MI4 albo nad kupnem jakiego się zastanawiacie. Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 5. A czy ten Rom lub jakiś inny na MI4 obsługuje taki dodatek jak display always on w Samsung lub w LG? Chodzi o zegar i powiadomienia Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 6. kyasa

  MIUI 6.12.29

  A działa wam odtwarzanie treści .webm? Kiedyś, nie pamiętam na jakim romie działało
 7. Majster pirzu na Youtube robi porównania prędkości telefonów xiaomi
 8. Na Mi4 ze sklepu play nie mogę tej gry zainstalować. Ale z apk mirror śmiga bez problemu. Też tak macie?
 9. Ja tylko chciałem odradzić ten pokrowiec, pęka sam z siebie i nie ma wycięcia na górny mikrofon
 10. Załóż grupę a potem się zobaczy czy jest zainteresowanie
 11. kyasa

  Mi4c?

  Przyłącze się do tematu bo mam podobny problem. Czy snap 808 w mi4c nie będzie miał zbyt dużego apetytu na baterię i czy się nie przegrzewa?
×
×
 • Create New...