Jump to content

grzech1991

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grzech1991

 1. Czy istnieje już możliwość przepięcia 2s z EU na china?
 2. Całość trwała chyba ponad 3 miesiące, chińczyk olał temat. Chargeback udany - dostałem całą kasę.
 3. Ja właśnie korzystam z chargebacku na aliexpress, sam proces rozpoczęcia zgłoszenia trwa ok. 20 dni. Jak się rozpocznie, to aliexpress przesyła informację, że dostali zgłoszenie. Z kolei wystawca karty ma 48 dni na wyjaśnienia od sprzedawcy. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać znać jak się potoczy. Przy czym, na podstawie mojej sytuacji mogę powiedzieć, że jakakolwiek chińska gwarancja jest nic nie warta.
 4. mam dwa filtry, jeden nawet wyprałem w pralce, drugi umyłem, nic to nie daje, na obu sypie błędami :/
 5. Rozebrałem, usunąłem filtr na wyjściu całkowicie (i tak by się kiedyś zapchał). Niestety, nic to nie dało, sypie na prawo i lewo powiadomieniami...
 6. Dziękuję za info, tylko gwarancja wygląda "doślemy Ci z chin" Jutro się wezmę i dam znać, co udało się zrobić.
 7. Zatkany filtr HEPA. Odkurzacz nawet nie ma miesiąca, może go z 5x do tej pory puściłem. Masa syfu w mieszkaniu była, bardzo brudno. Filtry myje, nawet piore ale nie wiele to daje. Bez problemu, odkurzacz mam 3 tygodnie, puściłem go 4-6x razy po mieszkaniu od nowości. Z tego co widzę to chodzi o filtr za silnikiem, a nie przed?
 8. Da się coś zrobić z kodem 10, przeczyść filtr? Mam mieszkanie 50m2, odkurzana powierzchnia to 25m2. Podczas odkurzania błąd wyskakuje po 5-7 razy. Ile razy można ten filtr czyścić?
 9. Fajny artykuł "kolega kolegi, powiedział mi, że..." Ten mop jest w pełni analogowy, to jest po prostu manualna przystawka. Mało prawdopodobne, to nie są dwa gumowe walce jak w roombie.
 10. Oczyszczacz masz EU? Możesz definiować co o której ma się włączyć? Działa przez internet?
 11. Mam roborocka na chińskim serwerze, czy ktoś z was ma jakieś informacje, czy da się zmienić firmware na chińskie? Wersja EU łączy się z chińskimi serwerami? A jak tak to działa sterowanie przez internet?
 12. Nie wiem jak chcesz nie aktualizować mi home, w iOS nawet nie ma opcji wyłączenia aktualizacji. Soft aktualizuje, czemu miałbym tego nie robić?
 13. Mieliście sytuację, że według mapy posprzątał fragment a w rzeczywistości nie? Dodam, że wymieniałem mu w między czasie kosz.
 14. Świetny post, wiem teraz, że da się części za grosze dokupić i że gwarancja w PL nic nie warta. O tym piszą kilka ostatnich postów, jest cały tutorial na forum.
 15. Spróbuj zrestartować, mi poszła chyba za drugim razem ta apka Tylko u mnie były inne błędy.
 16. Spróbuj mi sklonować na iOS aplikację, flolevac nie ma na iOS. Nie wiem czy trollujesz czy serio piszesz
 17. Nie mam pojęcia, ja się tym nie przejmuje bo mam odkurzacz z chin 275 zł piechotą nie chodzi. @matkon81 sprawdź na routerze jakie jest IP. 1 - screen, problem z siecią lub komponentami (jak masz w10 to przerzuć folder na C:, bez żadnych podfolderów, pulpitów itd.) 2 - screen, połączony, odkurzacz ma poniżej 20% lub nie jest na stacji ładującej 3 - nie mam pojęcia
 18. Przecież aktualizowałeś wcześniej, tyle samo - kilka minut. Można śmiało, tylko u mnie na telefonie wyskakiwały błędy na początku. Nie wiem czemu Soft europejski nie ma żadnego brandu, jest po prostu... europejski. Polski język i przerzucenie na chiński serwer. Masz na samym początku tutka...
 19. Jak macie ustawioną moc ssącą? Szukałem trochę i za wiele się nie dowiedziałem. Tylko jednej recenzji ktoś polecał carpet + balanced. Twierdził, że na dywanie włącza się największa moc a do podłóg jest wtedy średnia. Prawda to?
 20. wpisujesz token cały, bez kombinowania, jak wpiszesz zły to po prostu aplikacja nie ruszy, więc nie ma też co za bardzo roztrząsać tego. Token po przeflashowaniu zmienia się na inny.
 21. Patrz po prostu na nazwy plików, a nie cyfry. Bo jedno przeczy drugiemu I można sobie zrobić ładną szczotkę manualną.
 22. Tak, wpisujesz cały ciąg znaków z apki cyfry są pomieszane, poprawcie to proszę Bo ktoś uwali przez przypadek kurzojoda.
 23. Jestem po tej operacji i nie ma żadnego problemu A czy duże ryzyko, sprawdź i daj znać.
×
×
 • Create New...