Jump to content

grzech1991

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grzech1991's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Czy istnieje już możliwość przepięcia 2s z EU na china?
 2. Całość trwała chyba ponad 3 miesiące, chińczyk olał temat. Chargeback udany - dostałem całą kasę.
 3. Ja właśnie korzystam z chargebacku na aliexpress, sam proces rozpoczęcia zgłoszenia trwa ok. 20 dni. Jak się rozpocznie, to aliexpress przesyła informację, że dostali zgłoszenie. Z kolei wystawca karty ma 48 dni na wyjaśnienia od sprzedawcy. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać znać jak się potoczy. Przy czym, na podstawie mojej sytuacji mogę powiedzieć, że jakakolwiek chińska gwarancja jest nic nie warta.
 4. mam dwa filtry, jeden nawet wyprałem w pralce, drugi umyłem, nic to nie daje, na obu sypie błędami :/
 5. Rozebrałem, usunąłem filtr na wyjściu całkowicie (i tak by się kiedyś zapchał). Niestety, nic to nie dało, sypie na prawo i lewo powiadomieniami...
 6. Dziękuję za info, tylko gwarancja wygląda "doślemy Ci z chin" Jutro się wezmę i dam znać, co udało się zrobić.
 7. Zatkany filtr HEPA. Odkurzacz nawet nie ma miesiąca, może go z 5x do tej pory puściłem. Masa syfu w mieszkaniu była, bardzo brudno. Filtry myje, nawet piore ale nie wiele to daje. Bez problemu, odkurzacz mam 3 tygodnie, puściłem go 4-6x razy po mieszkaniu od nowości. Z tego co widzę to chodzi o filtr za silnikiem, a nie przed?
 8. Da się coś zrobić z kodem 10, przeczyść filtr? Mam mieszkanie 50m2, odkurzana powierzchnia to 25m2. Podczas odkurzania błąd wyskakuje po 5-7 razy. Ile razy można ten filtr czyścić?
 9. Fajny artykuł "kolega kolegi, powiedział mi, że..." Ten mop jest w pełni analogowy, to jest po prostu manualna przystawka. Mało prawdopodobne, to nie są dwa gumowe walce jak w roombie.
 10. Oczyszczacz masz EU? Możesz definiować co o której ma się włączyć? Działa przez internet?
 11. Mam roborocka na chińskim serwerze, czy ktoś z was ma jakieś informacje, czy da się zmienić firmware na chińskie? Wersja EU łączy się z chińskimi serwerami? A jak tak to działa sterowanie przez internet?
 12. Nie wiem jak chcesz nie aktualizować mi home, w iOS nawet nie ma opcji wyłączenia aktualizacji. Soft aktualizuje, czemu miałbym tego nie robić?
 13. Mieliście sytuację, że według mapy posprzątał fragment a w rzeczywistości nie? Dodam, że wymieniałem mu w między czasie kosz.
 14. Świetny post, wiem teraz, że da się części za grosze dokupić i że gwarancja w PL nic nie warta. O tym piszą kilka ostatnich postów, jest cały tutorial na forum.
×
×
 • Create New...