andrzej89

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About andrzej89

 • Rank
  Nowy
 1. Nie wiem czy mój problem to kwestia kompatybilności czy wykrywania urządzenia przez aplikację. Chodzi o aplikację HorizonGO od UPC - wersja na Android TV nie ma wszystkich kanałów ze względu na ograniczenia licencyjne, w aplikacji na smartfonie już te kanały są dostępne i szukam rozwiązania, żeby mieć dostęp do tych kanałów na TV
 2. Dobry wieczór, Czy istnieje możliwość zrobienia takiej sztuczki aby aplikacje zaintalowane na MiBoxie identyfikowały go jako inne urządzenie? Smartfon?
 3. Faktycznie , większość aplikacji była w autostarcie. Wyłączyłem i dużo lepiej jest z baterią. 3h SOT i ponad 50% baterii na stanie jeszcze.
 4. Strasznie słabo z baterią u mnie po aktualizacji. Około 2h SOT mniej niż przed aktualizacją przy takim samym korzystaniu. Bateria ucieka w oczach, znów strach wyjść z domu bez ładowarki!
 5. Mam najnowszą wersję IPLI, też mogę cofać kanały maksymalnie o 3h do tyłu.
 6. Kurcze, pojawił mi się pewien problem. Nie wiem czy po którejś aktualizacji czy tak po prostu. Nie przypominam sobie, żebym coś zmieniał w ustawieniach... Zniknął dźwięk powiadomień podczas odtwarzania czegoś przez słuchawki. Kiedyś jak dostawałem wiadomość z Messengera wyciszało na chwilę Spotify - obecnie tylko podświetla się ekran i dioda ale dźwięków nie ma. Wykluczyłem winę Spotify bo w każdej aplikacji która odtwarza muzykę jest ten sam problem. Przejrzałem wszystkie ustawienia od dźwięku, powiadomień i co tylko znalazłem ale wszędzie są dźwięki włączone... Miał ktoś taki problem? Mógłby poratować jakaś podpowiedzią.
 7. Cześć! Mam takie pytanie, czy to normalne, że "Sygnał Sieci" pożera procentowo mniej więcej tyle samo baterii co ekran? U mnie wygląda to tak jak na załączonym screenie. Czas ekranu średnio 4 - 4,5 godziny wychodzi. Jak przeglądałem fora i wątki to niektórym zdarza się osiągać dużo lepsze wyniki. Telefon korzysta przez 90% czasu z WIFI, dane komórkowe są w ogóle wyłączone.