Jump to content

Mariousz1

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mariousz1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Hej, Kupiłem z banggood. Obecnie jestem na etapie dopinania zwrotu do sklepu. Nie polecam tego sprzętu.
  2. Cześć, Posiadam od wczoraj MiBox 4S Pro w wersji China. (W sumie to od dzisiaj rano bo wczoraj otrzymałem info w apce banggod koło 20 że przesyłka dotarła a dzisiaj rano odkopałem ją w śniegu przed drzwiami wejściowymi) Udało mi się już zmienić język na angielski. Niestety po zainstalowaniu usług google z apk i youtube z apk nie chcą się uruchomić bez komunikatu żadnego błędu. Dodatkowo główna strona jest nadal po chińsku z jakimiś reklamami. Jest możliwość wgrania wersji global, albo doprowadzenia obecnej chińskiej wersji do stanu używalności w Polsce? Jest to mój pierwszy MiBox i pierwszy AndroidTV i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z tego typu urządzeniami. Wgrywałem już kiedyś andorid miuipolska na parę telefonów Xiaomi, może da się też na MiBox? Bardzo proszę o pomoc.
  3. Hej, dotarł do mnie wczoraj MiBox 4s Pro w wersji China. Chyba przerosła mnie konfiguracja tego urządzenia. Udało mi się zmienić język na angielski (trzeba było ściągnać apk i przez tą apk zmienić język z chiśkiego na angielski - droga przez mękę) Doinstalowałem niby google.apk i youtube.apk ale niestety nie działają. Macie jakiś poradnik jak doprowadzić ten sprzęt do stanu używalności w Polsce? Mam na myśli żeby działał google i żeby na głównej stronie nie wyświetlał się chiński badziew? Może jest możliwość wgrania firmware global?
  4. Cześć, Testowo wprowadziłem hasło blokady kradzieżowej w google android do mojego 4x z polskimi literami. Po zaznaczeniu w google że telefon został skradziony wyświetlił się ekran w telefonie proszący o hasło ochrony antykradzieżowej. Niestety nie mogę wpisać poprawnie mojego hasła, ponieważ klawiatura w ekranie do odblokowania telefonu nie posiada polskich znaków. Proszę o pomoc :)
×
×
  • Create New...