Jump to content

Maciej Stepien

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maciej Stepien's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Po najnowszej aktualizacja mam dalej problemy z GPS oraz z aparatem lepiej działa, ale po ponownym uruchomieniu nie włącza się obiektyw(kamera) muszę wyłączać z ostatnio używanych aplikacji i dopiero ponownie się odpala i działa. Wróciłbym z chęcią do wersji na Oreo. Obecna trochę mnie wpienia.
 2. Ja przeinstalowalem właśnie na tą wersję i mam problem z GPS. Przeskakuje między ulicami. Wcześniej tak nie miałem w poprzedni weekend ponad 1k KM i wszystko śmigało. Jakieś pomysły ?
 3. Update: Zainstalowałem TWRP i szyfrowanie nie dziala. Następnie zainstalowałem Miui Stable i jest tak samo. Tym samym wróciłem na Global wtedy intune nie wymaga szyfrowania i przepuszcza dalej Offtopic: Czy na androidzie P i najnowszym ROM macie problemy z GPS? Edit: Drodzy, Kontynuując temat szyfrowania. Macie pomysł jak zaszyfrowac urządzenie na Xiaomi.eu - brakuje tam domyślnego szysfrowania, jedyne co znalazłem na forach zagranicznych to edycji pliku Vendora gdzie włącza się szyfrowanie. Macie może jakieś inne pomysły? //Nez: Na przyszłość, nie piszemy posta pod postem i nie podbijamy wątków
 4. Jeszcze nie wpadłem na to ale dzięki za radę spróbuję dzisiaj zainstalować. Jeśli macie może link do jakiegoś najnowszego będę wdzięczny.
 5. Drodzy, Prośba o pomoc - wczoraj zainstalowałem najświeższą wersje Miui PL na androidzie 9. W związku z wymaganiami firmy musze urządzenie zaszyfrować i podczas szyfrowania telefon wpada w bootloop. Restartuje się po około pół H lub H wchodzi sam do TWRP. MIUI - 8.12.13 Android - 9 Ma ktoś może podobny przypadek możecie pomóc? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
×
×
 • Create New...