tBag-Tobi

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tBag-Tobi

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 05/29/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gorlice
 • Zainteresowania
  informatyka, sieci, fotografia, amazfit, iOS, majsterkowanie, technologie, etc...

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone 7 Plus

Recent Profile Visitors

97 profile views
 1. Może w tej wersji aplikacji też jest gdzieś jest opcja wysłania swoich projektów, ja tak zrobiłem wczoraj i dzisiaj już są heh. W andoridowej aplikacji My watchface też pisałem do supprotu czy dodadzą flagę polski do aplikacji to gość twierdził że tak. Ale bez sensu dla mnie było przepinać się z iPhone do androida żeby sobie tarcze zmienić.
 2. Dobra chłopaki zebrałem większość tarcz wykonanych tutaj przez was i powysyłałem na stronie Amaztoolsa. Okazało się że prawie wszystkie które wrzuciłem pojawiły się w wyszukiwarce i teraz filtrując tylko polskie tarcze wyświetlają się właśnie nasze. Czyli od teraz nie musimy już wrzucać binów do zegarka i zastanawiać się który jak wygląda. Ja jestem bardzo zadowolony, jeżeli ktoś używa amaztools na androidzie to sprawdźcie czy na andku też się wyświetlają.
 3. To wiem w sumie wybieram zawsze more>install custom file i tam wybieram tarczę, ale w plikach nie mam podglądu więc nie wiem co wgrywam, według mnie super sprawą byłoby wyszukiwanie tam polskich tarcz i może warto byłoby je tam jakoś dodać.
 4. Fakt zrobiłem literówkę. Właśnie byłem ciekaw czy te wszystkie tarcze można by tam wgrać jako polskie, nie chciałbym przyczynić się do złamania regulaminu, wiem że nie każdy życzy sobie udostępniania. Możnaby udostępniać z informacją że autorem był i login osoby która tutaj stworzyła bądź przetłumaczyła daną tarczę. Jeśli jest akceptacja to chętnie spróbuję ogarnąć temat.
 5. Czy można by te wszystkie spolszczone tarcze dodać do apki amaztools, mam iphone i jest w niej możliwość okrótnie szybko zmienić tarcze w zegarku, a także filtrować tarcze na te tylko polsko języczne. Niestety na ios żadna inna apka nie działa. W aplikacji są tylko dwie polskie tarcze stworzone przez kogoś i myśle że świetną opcją byłoby mieć możliwość wybierać polskie tarcze i instalować je w zegarku klikając jedynie install. Mamy wtedy opcje w każdej chwili zmienić tarczę na taką jaką chcemy. A może istnieje jakaś inna aplikacja którą polecicie?? Lub ewentualnie taka możliwość nigdy nie będzie istniała ponieważ nie chcemy udostępniać naszych tarcz?? Pytam czysto teoretycznie.
 6. Prześledziłem większość wpisów i wiem że nie ma jeszcze polskiej czcionki z emotikonkami, a czy wiadomo czy taka wersja powstanie, czy zegarek ma zbyt mało zasobów na takie zachcianki? Aktualnie mam czcionkę od Janusza ale po otrzymaniu emotki wyświetlają mi się 9999, albo gggg, tak czy inaczej byłoby idealnie gdyby zamiast 9999 nie wyświetlało się nic przy zwykłym uśmieszku chyba jest ? w kwadraciku to w sumie lepiej wygląda niż ciąg 4 znaków.