Asica10

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Asica10

 • Rank
  Nowy
 1. Mógłbyś porobić pare fotek by zobaczyć jak robot wygląda w środku? A wszczególności sposób mocowania dmuchawy i jej okolic. Z góry dzięki!
 2. tylko cięzko by coś tam wpadło z jednej storny filtr z drugiej siatka. Brałem robota i próbowałęm po stukać/potrząsnąć ale nic nie lata/nic nie wypadło
 3. Nagrałem filmik w trybie MAX z porównaniem głośności dwóch robotów. Najelpiej słychać to przy starcie.
 4. Na codzien używam trybu balance, ale filmik zostal nagrany na trybie Turbo (przedostatnim) ponieważ na nim najbradziej slychać ten dzwięk.
 5. Porównywałem z dugą sztuka S50 i tamta jest cichsza. Wiec ewidentie coś nie tak jest z moim odkurzaczem.
 6. Witam, Mam problem z moim s50. Kupiłem go ok miesiac temu wszystko było ok aż do dzisiejszego dnia. Robot jest bardzo głośny, po krótkim ślectwie wiem że dmuchawa powoduje wibracje które przechodzą na obudowe, rezonuje. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Da się to jakoś rozwiązać bez odsyłania na gwarancje? Starałem się to uchwycić na filmie ale w rzeczywistości jest znacznie głośniej
 7. Witam, Kosztystam z Xiaomi S50 juz od kilku miesięcy wszystko było ok, Jednak pojawił się problem. W nowym mieskzaniu pomiedzy korytarzem, a łazienka mam różnice w wysokości (ok 12mm). Robot pokonywał tą różnice poziomów bez żadnego problemu do momentu zamontowania progu (próg szeroki na około 40mm z anodowanego aluminium). Po przymocowaniu listwy/progu robot nie może sobie z nią poradzić, koła się śłizgają po listwie... Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak zmusić/zmodyfikować robota by radził sobie z taką listwą?