Jump to content

Mateusz190

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mateusz190's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A jest możliwość wyłączenia tego wyciszania połączenia ? Teraz w zimie jak pracuje to jak odkrywam rękaw kurtki to przypadkowo samo wycisza mi połączenie i automatycznie nazwa kontaktu znika mi z mibanda. Chciałbym żeby dzwonilo i wyświetlało kontakt cały czas. Używam mibanda tylko po to aby wiedzieć kto dzwoni czy muszę odebrać czy mogę oddzwonić.
 2. Cześć. Coś takiego zwczelo mi przeszkadzać, wydaje mi się że tam wcześniej nie miałem a chyba nic nie zmieniłem... A mianowicie .po prostu wciśnięciu przycisku blokady gdy chce odblokować telefon, mam pusty czarny ekran obraz nr 1 , w rogu na górze tylko godzina i sieć . Dopiero po ruszeniu palcem pojawia mi się obr. Nr 2 gdzie mam możliwość odblokowania wzorem. Nie przeszkadzał mi ten pusty obraz kiedy odblokowuje twarzą , ale jak czasem muszę wzorem bo trzymam telefon w "koszulce" , ten pusty obraz po kliknięciu w guzik mi przeszkadza. A nie dam rady żadnej tablety ustawić ani nic . Też tak macie ? Używam super notch i klwp.
 3. Nezumi, dziękuję bardzo za odpowiedź niby mam już możliwość pobrania łatki ale coś nie idziemy . Trzrba zaczekać chyba
 4. Telefon kupiłem na allegro od polskiego pośrednika. Z faktura VAT na firmę . Za 49zl proponowali wgranie miui 10. Nie wiedząc co to jest zdecydowałem się na uaktualnienie. Wcześniej było ok. Nagwyalo w 240 i bylo wystarczająco. Później zrobiłem aktualizacje 1,5gb. I teraz nagrany filmik trwa 2 sekundy. Jak nagrywałem skok syna to nawet nie zdarzył podskoczyć może muszę poczytać i rozeznać się w tym telefonie jeszcze trochę
 5. Witam Panowie takie pytanie. Mam mi 8. Wgrane miui 10. Ostatnio zrobiłem aktualizacje. W aparacie pojawiła mi się opcja spowolnionego tempa w wersji 960 klatek na sekundę. Fajnie. Ale opcja 120 i 240 klatek na sekundę w ogóle nie działa. Filmy nagrywane są w normalnej wersji . Czy to błąd aktualizacji czy jakiś inny problem. Macie podobnie ?
×
×
 • Create New...