Boryz

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Boryz

 • Rank
  Użytkownik
 1. Witam Mój problem polega na tym że po podłączeniu telefonu do komputera nie wyskakuje żadne powiadomienie o tym czy chcę ładować czy przesyłać pliki. Po włączeniu debugowania nic się nie zmieniło. Nie mam możliwości przesłania jakichkolwiek plików na telefon (np muzyka) z kompa. Zarówno PC jak i laptop wykryły urządzenie skonfigurowały i pobrały sterowniki. Help i dziękuję.
 2. Telefon mam. Brandu nie mam Wszystko gra telefon działa zaskakująco szybko jak na 4 Gb ram. Ładowarka faktycznie normalna . Ogólnie polecam, także ludziom, człowiekom o małych rączkach telefon dobrze się trzyma, plecki dają jeszcze bardziej pewny chwyt. Wersja Miui Global 10.0.5.0(ODTMIFH), android 8.1 OPM1 171019.019 dodam że jest zablokowany Wzięty z umową w Play z salonu. Mam taką zagwozdkę tylko: Jaki region da mi jednocześnie motywy i odblokowanie telefonu twarzą ? AŻ mam ochotę dać kobicie swojego mi mix 2 tylko 4 Gb ram mnie trochę odstrasza.
 3. Czyli można jednak wgrywać, jeżeli telefon pochodzi od abc (jest naklejka na opakowaniu). Play przyjmując reklamacje, odsyła urządzenie do gwarantów lub producentów ( w tym przypadku do dystrybutora ). Trzeba było by się spytać samego abc.
 4. Witam. W związku z kończącą się umową w play, chciałbym sprawić żonie jej pierwszy telefon Xiaomi, padło na Mi8Lite. Czy ktoś z was już brał xiaomi z playa ? Czy operator grzebie coś w sofcie i dodaje swoje chochliki i inne badziewia ?
 5. Witam udało się po ponownym skonfigurowaniu telefonu, UFFFFF Na szczęście dało radę tylko konfiguracja jako nowe urządzenie pomogła bo przy przywracaniu z chmury efekt taki sam. OCOCHODZI ???? Ważne że jest ok. Dziękuję za pomoc i dobre chęci. Teraz jeszcze tylko aktualizacje systemowe i zobaczymy co to będzie dam znać. Jest ok. trochę dziwna ta sprawa ale najważniejsze że jest ok. Czyżby miui 10 global wersja stabilna miało jakieś skazy?
 6. No właśnie nie, teraz nie dawno to wyskoczyło. dwa dni temu.
 7. Tylko że jak obracam ekran to wraca on do normy na sekundę czy nawet mniej. To mnie jeszcze bardziej zdziwiło te białe paski wypełniają się przy obracaniu szczerze : WTF?
 8. Witam. dziś zauważyłem coś takiego na moim mi mixie 2 który zakupiłem w ME w lipcu tego roku. Co to może być? Czy mam się zacząć martwic o wyświetlacz czy raczej spać spokojnie, nie działa mi to aż tak na nerwy ale w sumie lepiej wiedzieć co się dzieje. Dotyk wszystko działa ok kolory także są ok. Dziwi mnie to że tak symetrycznie się to zrobiło. Z góry dzięki za pomoc. Dodam jeszcze że zauważyłem przy obracaniu ekranu w Facebooku czy też przy wyświetlaniu zdjęcia anomalia na sekundę znika podczas samego obrotu obraz jest przez sekundę poprawny. Dla ścisłości chodzi o białe łuki na dole ekranu na górze też są ale mniejsze prawie nie widoczne.