Jump to content

PabloPCK

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PabloPCK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam, mop jest nowy kilka dni temu puściłem pełne sprzątanie mieszkania i wszystko poszło prawidłowo. Następnego dnia puszczam go aby odkurzył pokój w tym momencie zapisana mapa z aplikacji znika i zaczyna sprzątanie całego domu z rysowaniem mamy. W apce wyłączyłem zapamiętywanie nowych map po tym jak skończył, puszczam go kolejny raz i znowu skasował mapę i jedzie całość... Ręcznie skasowałem mapę, ustawiłem wszystko od początku i nadal przy każdym puszczeniu mapa pokoi z apki znika i jedzie całość.
 2. Witam, po dzisiejszej aktualizacji 2019-12-03 pojawił się u mnie problem z dotykiem. Na dobrą sprawę prawie w ogóle on nie działa. Nie zauważa, że przesuwam palcem w którąkolwiek stronę. Na kliknięcia działa prawidłowo. Przywróciłem go do ustawień fabrycznych jednak to nic nie zmieniło. Czasami ekran sobie delikatnie "mruga z góry lub z dołu jak by sam próbował z tamtej strony wysunąć menu. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie poprawka bo tak to nie można korzystać z zegarka.
 3. Witam, mam problem z połączeniem aplikacji Mi Fit z zegarkiem Amazfit 2 Stratos. Podczas próby sparowania zegarka w programie Mi Fit otwiera mi się aplikacja Amazfit która jest zainstalowana w celu komunikacji z zegarkiem. Chodzi mi o to aby Mi Fit zaczytywał z zegarka ilość kroków. Pozdrawiam
 4. Witam, Mam problem od zmiany telefonu nie wychodzą ode mnie a bynajmniej nie docierają do nikogo innego obrazki emoticon. Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązać?
 5. Witam, mam problem z połączeniem aplikacji Mi Fit z zegarkiem Amazfit 2 Stratos. Podczas próby sparowania zegarka w programie Mi Fit otwiera mi się aplikacja Amazfit która jest zainstalowana w celu komunikacji z zegarkiem. Chodzi mi o to aby Mi Fit zczytywał z zegarka ilość kroków. Pozdrawiam
 6. Witam, 

  skasował Pan mój posta jako już omawiany na forum. Bardzo proszę o link do tej treści, bo ja niestety przez wyszukiwarkę nie mogę znaleźć takiego tematu i odpowiedzi na moje pytanie. 

  Pozdrawiam

  1. Show previous comments  2 more
  2. mrosi

   mrosi

   Chodzi o to, że w pierwszym lepszym dziale dodałeś wątek dotyczący Stratosa i BIP, gdzie w dziale z powyższego linku istnieją wątki dotyczące tych urządzeń, i tam należy dopisać pytanie do istniejącego tematu.

  3. PabloPCK

   PabloPCK

   Witam, jeżeli problem był tylko w tym, że wątek pojawił się w nieodpowiednim dziale to mam wrażenie, że lepiej było go przenieść w miejsce w którym według Pana powinien on się znaleźć zamiast go kasować. 

   Biorąc pod uwagę, że dopisałem takowe pytanie pod innym postem z przesłanego przez Pana linku i przez 2 tygodnie nie pojawiła się żadna odpowiedź więc mam dziwne wrażenie, że jednak temat na forum nie był aż tak często wyjaśniany jak to Pan napisał przy kasowaniu postu. 

  4. mrosi

   mrosi

   Co nie zmienia postaci rzeczy, że pytania dopisujemy w istniejących wątkach. Jeśli problem nie był w ogóle poruszany na Forum, dopiero wówczas zakładamy nowy temat.

 7. Witam, czy istnieje możliwość aby jakaś grupa kontaktów np "Archiwum" się nie wyświetlała na liście wszystkich kontaktów? Nie chcę wyrzucać pewnych kontaktów ale też nie chce aby wyświetlały mi się one cały czas na liście bo raczej nie dzwonię (jedynie odbieram od nich), a tylko utrudniają mi te wpisy znalezienie kontaktów do których chce zadzwonić. W poprzednim telefonie miałem taką możliwość aby personalizować listę kontaktów jakie się wyświetlają w telefonie.
 8. Cześć, mam to samo. U mnie w samochodzie muszę przestawić radio na odbieranie dźwięku z urządzenia bluetooch. Mogę puścić muzykę z telefonu i wówczas nawigacja będzie podawać komunikaty odnośnie tego gdzie mam jechać. Natomiast niemożliwe jest (bynajmniej u mnie) obecnie słuchania radia samochodowego, jego zciszanie przez nawigację w telefonie aby ci ona powiedziała "skręć w lewo" I z tego co mi wiadomo to żadne nowe fabrycznie montowane radio w aucie na to nie pozwala.
 9. Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne? Tak było od nowości urządzenia czy pojawiło się nagle?
 10. Witam, mam problem z połączeniem aplikacji Mi Fit z zegarkiem Amazfit 2 Stratos. Podczas próby sparowania zegarka w programie Mi Fit otwiera mi się aplikacja Amazfit która jest zainstalowana w celu komunikacji z zegarkiem. Chodzi mi o to aby Mi Fit zczytywał z zegarka ilość kroków. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...