bejkerro

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bejkerro

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To samo. Próbowałem wgrać Xiaomi.eu i nic. Po wgraniu przez TWRP i restarcie systemu czarny ekran. Jedyne co mogę zrobić to wejść w fastboot.
 2. Cześć. Mam problem z odblokowaniem mojego starego Mi5s. Telefon przywróciłem do ustawień fabrycznych. Uruchomiłem. Zalogowałem się na konto Xiaomi. W opcjach programistycznych zaznaczyłem odblokowanie OEM. Kliknąłem dodaj konto i się udało. Wyłączyłem telefon. Włączyłem w trybie fastboot (co ciekawe nie widać nic na ekranie, po prostu fastboot działa, bo w wierszu poleceń na komendę fastboot devices wyświetla się mój telefon). Użyłem MiUnlocka tak jak należy. Pokazał się komunikat, że urządzenie odblokowane i od tej pory jest problem. Restart telefonu nie działa (nie uruchamia się, żaden system). Działa fastboot, przez który wgrałem TWRP i po komendzie fastboot boot twrp.img odpala mi TWRP. Ale - przy restarcie TWRP do trybu recovery mam czarny ekran (tak jakby wgrane twrp znikało po restarcie i muszę zaczynać od nowa). Po wgraniu najnowszej stabilnej wersji MIUI i restarcie telefonu nadal nic się nie dzieje. Jedyne co mogę zrobić to wejść do fastboota. A jedynym sposobem, żeby telefon funkcjonował jest wgranie MiFlashem oryginalnego oprogramowanie z zablokowaniem bootloadera i wtedy wszystko jest ok (ale, nie o to mi chodzi, żeby być na stockowym systemie). Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałem co się dzieje. Ktoś z Was ma jakiś pomysł o co tu chodzi? Mam Pocophona i na nim już nie raz instalowałem twrp i modyfikacje systemów i wszystko śmigało, a w Mi5s taki klops.
 3. Jak w temacie. Mam problem, kiedy po podłączeniu się bluetooth'em do radia w samochodzie odtwarzam muzykę przez głośniki auta jakość odtwarzania jest zła (tzn. pojawiają się mikroprzerwy co kilka, kilkanaście sekund. Nigdzie nie ma rozwiązania (forum MIUI, XDA). Obecnie mam oprogramowanie Stockowe Global Developer 8.10.25. Zastanawiam się czy na MiuiPolska/Xiaomi.EU ten problem też występuje. Jakieś doświadczenia? Zmieniać ROM?
 4. Ja też mam problem z bluetoothem w aucie. W Skodzie połączenie działa, ale kiedy odtwarzam muzykę pojawiają się mikroprzerwy co ok 10 sekund, co jest strasznie upierdliwe. Na forach XDA i miui niestety nikt nie znajduje rozwiązania, a mimo, że problem zgłasza wiele osób admini nie zajmują się nim
 5. Hej. Ja mam telefon od 3 tygodni. Ogólnie jestem zadowolony. Telefon śmiga jeśli chodzi o wydajność. Gry bez problemu. To co mi nie pasuje to aparat (przesiadłem się z Mi5s, gdzie aparat był dużo lepszy) - dramatu nie ma, ale oczekiwałem czegoś lepszego. No i te powiadomienia. Jestem na stockowym oprogramowaniu Developer MIUI 10 8.10.11. Właśnie zastanawiam się nad przejściem na Xiaomi.eu 8.10.18. Ostatni raz modowałem swojego Mi5s jakiś roku temu i już nie pamiętam dokładnie co robić. Podrzucicie jakiś link do instrukcji wgrania Xiaomi.eu na stockowy zablokowany bootloader? (odblokować bootloadera dam radę, ale ponoć są jakieś problemy z TWRP i dekryptowaniem, nie widzę też TWRP do Poco na twrp.me). Dajcie też znać, czy jesteście zadowoleniu z 8.10.18 (macie ten z xiaomi.eu czy z innego źródła?)