Jump to content

Max33

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Max33

 1. To samo,chwilę było dobrze.Na szczęście pozbyłem się tego cholerstwa.Oprogramowanie to jakieś nieporozumienie.Jeśli wywala się podstawowe funkcje,to nie mam pytań.Czekać na poprawki nie miałem zamiaru,bo nie wiadomo kiedy będą.Wystarczyło tylko nie aktualizować do miui 10,i byłby super smartfon.Nigdy więcej xiaomi.
 2. Trzeba czekać.Przywróć jeszcze ustawienia fabryczne,i poustawiaj dokładnie lokalizację.U mnie na razie pomogło i jest ok.
 3. Instalowałem te dwa pierwsze i karty -1 niema.Wsumie zainstalowałem już ich sporo.Blokują dostęp do tej opcji.Jaja.
 4. Instalowałem już kilka,i w żadnym tego nie było.Wiesz może w którym ta opcja jest dostępna?
 5. Niewiecie czy da się zrobić tak jak np w hułałejach,że karty google są w pozycji karty -1.?
 6. Ja mam włączoną wysoką dokładność,a pokazuje mi,że jestem w innej miejscowości.Tak sie dzieje od wczoraj.Po wyjsciu emui10 trzeba będzie się z tym smartfonem pożegnać,błędy w lokalizacji,nie działający hot spot i tethering z kartami orange.Ciekawe co będzie następne.Xiaomi to niewypał.Gdy była emui9 nie miałem żadnych zastrzeżeń,smarfon wręcz idealny.
 7. No właśnie xiaomi...Trzeba było dołożyć,i brać jakiegoś flagowca,albo coś z czystym andkiem.Niestety z nju odpowiedź,że to wina telefonu.Jutro oddaje,wgrywamy 9.6.6.0,jeśli się da,to może całkowicie odinstalować tą nakładkę miui.Napisze w pn,czy sie udało.Ps sam smartfon tu nie jest winny.Poszła beznadziejna aktualizacja i tyle.Żebym wiedział,to bym jej nie instalował.Hotspotu używałem codziennie,więc czekanie na aktualizacje niema sensu.Serwisant sam mówił,jakie są klocki po niby ulepszających aktualizacjach.
 8. Właśnie ja dla tego się wstrzymałem,i dałem wiecęj,bo też tak kombinowałem.Zastanawia mnie ta blokada.Jakby konsultant tego nie widział to pewnie by powiedział że jest wszystko ok.Tą aktualizacje ściągałem właśnie przez lte.Tylko wszystkie inne sieci działają,a tylko z orange jest problem.Ja sie slotami bawiłem i nic.Przedziwna konfiguracja,że tylko orange nie działa.Ps.jak miałem lenovo p2 to tam ludzie pisali,że w playu na romingu krajowym data nie działała.Po jakimś czasie przyszła poprawka i wszystko było ok.
 9. Karta oryginalna od nich nano sim.Bez przycinki.Zadzwoniłem do boku,i...sam konsultant był zaskoczony,bo jest założona jakaś blokada,i sytuacja nie powinna mieć miejsca,czyli reklamacja przekazana do działu technicznego,w ciągu 2 dni będzie odpowiedź.Jeśli to nie pomorze,to mam lokalny serwis który wgra mi tą9.6.6.0,ale strace gwarancje.Wsumi to właśnie w ostatnim tygodniu hotspot był intensywnie używany.Ps smartfon kupiłem z oficjalnej dystrybucji xiaomi,na nasz rynek.
 10. Czyli wysyłamy do serwisu,ciekawe co zrobią.Najlepiej było by wgrać miu 9 i nie aktualizować do 10.Ale przedziwna sytuacja,że problemy są tylko z orange.Wcześniej miałem motorolki i lenovo p2 nigdy nie było problemu.Jednak najlepszy czysty android,bo jak widać,nakładki potrafią wiele zepsuć.
 11. A już pisze szczegóły.To się stało po aktualizacji do miu 10.Wrzuciłem kartę plusa i wszystko działa poprawnie hotspot i tethering.Kartę orange(nju)przełożyłem do drugiego telefonu i też działa poprawnie jest hotspot i tethering..Dziwne że kartą plusa jest hotspot działa poprawnie i jest ok,a nju już nie.Zostało mi jeszcze 40gb.Coś mi ten nju śmierdzi,no ale w innym smartfonie hotspot działa poprawnie.Fakt ostatni tydzień non stop wszystko chodziło przez hot spot...Ciekawe czy mogli zablokować dostęp do neta przez hot spot tylko na tym smartfonie
 12. Hotspot wifi i tethering po aktualizacji MI 10 brak dostępu do internetu z kartą orange.Porażka totalna.Próbowałem już wszystkiego.Mi 9 niechce mi sie wgrać,inne próby bez efektu.Wszystko co piszą na forach niestety bez efektu.Trzeba wysłać do serwisu może oni coś poradzą.Ogólnie cała 10tka w porównaniu z 9 tką dno.
 13. Pomogło wyjęcie karty sim i ponowne wrzucenie,wszystko już działa.
 14. Już chciałem psy wieszać psy nad tym fonem.Ale napisałeś,że masz karte z orange.Przełożyłem karte na plusa i wszystko działa.Problem jest po stronie sieci.Jakiś czas temu orange właśnie to blokował.Dzwonimy do bok.
×
×
 • Create New...