Jump to content

Egon126

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi 1s

Recent Profile Visitors

370 profile views

Egon126's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. No apkę ściągnąłem ale co dalej??? Zainstalowałem. Ale jak go teraz sparowac? Wymusza ponownie QR .Poradziłem: zegarek do ustawień fabrycznych, i potem zmiana języka tylko i śmiga. Dzięki.
 2. Witam. Od niedawna posiadam zegarek amazfit, przy pomocy tego forum udało mi się go spolszczyć, jednak chciałbym tez spolszczyć aplikację na telefon amazfit watch. Mam zainstalowaną z GP po angielsku. Jakby ktoś mógł krok po kroku napisać jak to zrobić byłbym wdzięczny. Co prawda znalazłem w necie kilka wątków na temat tego spolszczenia jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdro.
 3. Jest, problem rozwiazany, chodziło o APN miałem niby dodany darmowy ale trza było wejść w ustawienia i jeszcze raz wpisac darmowy w nazwach APN
 4. No niestety dalej to samo, apn jest - "darmowy" tylko nie wiem czy dalej w ustawieniach jest tak jak należy, aero jest tylko wtedy jak w preferowanychtyp biore na 2g gsm, a potem przelaczam na 3g i wszytko chodzi, ale jak wylącze na pasku na górze przyciskiem "dane" i chce na nowo zalączyć znów muszę wchodzić w ustawienia i preferowane typy sieci i tam kllikać.
 5. Witam. Mam oto taki problem, po aktualizacji do 6, jak włączam dane(aero) na górze w pasku net nie działa, musze wejść dopiero w ustawienia , sieci komoórkowe, karta aero, preferowany typ sieci, i tam musze klkukrotnie wybierać, aż któraś opcja zaskoczy, jak wyłącze przesył danych i chcę na nowo korzystać z internetu to znowu muszę powtarzać procedurę. Przed aktualizacją było wszystko ok. Drugi problem to wybór sieci, wcześniej zaznaczałem, że aero byl z automatu, a druga karta ręcznie, teraz jest, że jak zaznaczę jedną kartę, żeby szukała sieci automatycznie to drugą też przypisuję, inaczej się nie daje.
×
×
 • Create New...