Jump to content

Tomasz1742

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomasz1742

 1. Cześć Kilka dni temu przesiadłem się na Redmi Note 10Pro.(MIUI Gobal 12.5.3) Zaimportowałem kontakty z googl`a . Niby wszystko ok. Jednak przy probie dodania nowego nr/kontaktu z apki telefon mieli w kółko i nie dodaje, tak samo dzieje się przy probie dodania kontaktu z apki googlowej jak i apki kontakt z blackberry hub. Nie ma znaczenia gdzie te kontakty chce zapisać (google/tel./sim) Import kontaktów z sim`a na tel - też niepowodzenie (mieli już 2-gi dzień) Dadatkowo kalendarz/gmail/dysk sie synchronizyją , a kontakty nie. Kontakty dodają się bez problemu poprzez web/gmail. Any idea ?
 2. Sprzęt jeszcze świeżynka. Mam go już od 2 tyg. Ktoś z was posiada i chce się wymienić doświadczeniami ? Szczególnie konfiguracja i zmiana języka w app / tel.
 3. Najnowsze FW z flole sa "uszkodzone", reset do fabryki i update do 1780 (imho optymalny) , zreszta po interwencji flole usunelo ta nowsze.
 4. Widzę, że masz problemy ze zrozumieniem tekstu więc ci to jeszcze raz wyjaśnie. 1. Hasło było unikalne użyte tylko do mi-home 2. zainstalowane ruskie mi-home 3.Przyszedł mail z TYM właśnie hasłem w subject z informacją o wyciagnieciu danych w tel. i żadaniem zapłaty Dla mnie jest oczywiste, że twórca tego softu .... to ordynarny hacker co potwierdza j/w. Jeśli dla ciebie to spam - to zapoznaj się z definicja spamu, instaluj co popadnie i dawaj uprawnienia do wszystkiego czego żada app - i żyj w nieświadomości, że jesteś bezpieczny. Ja od niedawna używam androida i jest to dla mnie nauczka. Dodatkowo ten soft i tak jest bezużyteczny na nowych FW przynajmniej na moim 3.3.9_001644 Kupiłem przez Flolevac
 5. Ostrzeżenie !!! Chciałbym wszystkich zaalarmować przed próbą uzycia ruskiej aplikacji (MiHome), która jest tutaj polecana do wyciągniecia tokena z odkurzacza. Użyłem jej jeden raz w dniu wczorajszym w celu wyciągnięcia tokena i zmiany języka, aplikacja MI-HOME działa z unikalnym hasłem nigdzie indziej nie używanym. Przed kilkunastoma minutami otrzymałem e-mail z szantażem z adresu: [email protected] i żadaniem wpłacenia 500 $ w bitcoinach. Wyciagneli pewnie wszystki kontakty pliki itd z telefonu. Z dokładnie tym samym hasłem, które jest na koncie mi-home w clear-txt. Więc jest pewne, że włamanie nastąpiło po uzyciu tej aplikacji. Baran udostępniający tą aplikację powinien odpowiadać za współudział w przestępstwie. A być może jest w kontakcie lub partycypuje w wyłudzeniu. Na chwile obecna mi-home zablokowany nie mozna zresetowac hasla. Prosba do adm/moderatora o zdjecie lnk do tej app. przysło z : 193.124.204.212 RIPE wskazuje na: 193.124.204.0 - 193.124.205.255 netname: REG-RU descr: Reg.Ru Hosting ORG-nrRL1-RIPE org-name: "Domain names registrar REG.RU", Ltd org-type: LIR address: Office 326, house 3, Vassily Petushkova st. address: 125476 address: Moscow address: RUSSIAN FEDERATION
×
×
 • Create New...