Jump to content

golem14

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by golem14

 1. Cześć. Mam podpięty do Miboxa dysk przenośny, który jest wszędzie ładnie widoczny, nawet w Kodi. Wygląda jednak na to, że Kodi nie dodaje zawartości tego dysku do Biblioteki mediów, pomimo, ze tam jest. Nie mam okładek, tytułów itp. Pokazuje napis "Ta biblioteka jest pusta. W celu wypełnienia jej własnymi mediami..." Dysk "Magazyn" jest już w menadżerze plików ale po wydaniu polecenia "aktualizuj bibliotekę" nic się nie dzieje. Czy to wina dysku przenośnego? Czy jakiejś opcji typu "skanuj z podfolderami".
 2. :-C Szkoda. Co możesz polecić w zamian oprócz oryginału?
 3. Czy szykujecie może stabilne wydanie 10 dla Redmi 4A bo widzę, że się już pojawiła wersja oficjalna. Pisałeś mi w marcu, że takową zrobicie i bardzo bym prosił o waszą wersję. Wiem, że 4A już nie dostanie żadnych nowości od chińczyków bo to stary model dlatego chciałbym go wyczyścić i postawić stable.
 4. A czemuż to czemu, nie lubicie nas? Smutno mi. A jakieś Stable będzie?
 5. Czy będą dalsze aktualizacje dla Rolexa (Redmi 4A) bo u Was 9.1.3 z początku stycznia a global od chińczyków ma wyższe numerki?
 6. golem14

  MIUI 8.11.1

  Mam taki problem od przedostatniego updatu, który nie zginął na tym. Windows 8.1 przestał widzieć foldery na karcie SD poza folderem zdjęć i nowym, który założyłem na karcie. Nic tam nie zginęło, wszystko jest pod Androidem a system nie widzi. Cała pamięć wewnętrzna jest widoczna a karta SD nie. Czy to problem jakiś uprawnień spod Androida czy potrzeba aktualizacji sterowników?
 7. golem14

  MIUI 8.10.11

  Bateria ssie ale to może być problem działających w tle usług systemowych bo u mnie na Redmi 4A mam wyłączoną synchronizację poczty a i tak pojawiają się powiadomienia o meilach, ponadto włącza mi się samoczynnie kopia w chmurze (pomimo jej wyłączenia), którą trzeba ubić. Podpowiedzcie, czy po updacie powinno się zrobić przywracanie ustawień fabrycznych? Nie robiłem tego przechodząc z 9 na 10 i może z tego jakieś problemy. Miałem taki bug na 9, że jak w Google + wchodziłem w newsa z linkiem do obcej strony otwierała mi się przeglądarka, po przeczytaniu treści i wciśnięciu strzałki cofania
 8. golem14

  MIUI 8.10.11

  Potwierdzam, bateria słabo, słabo - poprzednio 3 dni bez ładowania. Myślałem, że to po instalacji Messangera ale ubijam to cholerstwo całkowicie i nadal spada. Sam Messanger 1,2% to mniej niż czytnik News - 1,3%. Najwięcej Android System 20,1%. Wyłączyłem dziś kopię w chmurze zobaczę co się zmieni.
 9. golem14

  MIUI 8.10.11

  Ogólnie ma MIUI 10 bardzo słaby minutnik (krok do tyłu) tylko 1 licznik reszta to jakiś badziew wygrzebany z aplikacji relaksacyjnych (szum morza, lasu itp) - trzeba będzie sobie zainstalować coś zewnętrznego Aplikacja Poczta cały czas ściąga mi pocztę pomimo, że nie mam zaznaczonej opcji synchronizacji - największy bug IMO Po ostatniej aktualizacji zniknęły mi wcześniejsze Notatki - ale to mały błąd - trzeba było zrobić kopię w chmurze.
×
×
 • Create New...