33wwww33

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 33wwww33

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tablet w zasadzie kupiony tylko do map, używam też czasami do filmów itp jak nie chcę brać laptopa. Założona karta Play internet 2gb na miesiąc, rok ważności za 50pln. Drugie wyjście o którym też myślałem to telefon typu Redmi 4x ze zbitą szybką- może na OLX w Twojej okolicy jest (100-150pln a szybka przy AA nie przeszkadza.... )?
 2. Ja problem w sumie jakiś czas temu częściowo rozwiązałem innym urządzeniem- tabletem- wożę w aucie podpięty, druga karta SIM. Szkoda czasu niestety na czytanie szukanie itp. A w planach zmiana telefonu na taki co działa w 100%. Aktualizacja równie dobrze może się pojawić za pół roku.... albo i nie;).
 3. Na 6 pro jest to samo, co do 6a sądzę że podobnie.... Ja coraz poważniej rozważam zmianę na inny telefon. Ja bym kombinował z reklamacją.... Ew. spróbuj do serwisu przedzwonić czy jest jakieś wyjście z sytuacji- problem znany, pewno wiedzą czy da się cokolwiek zrobić.
 4. Nie wiele to wniesie do tematu... ale udało mi się zainstalować (co dziwo ta sama wersja co wcześniej nie chciała działać). I obecnie mam problem z restartami zaraz po podłączeniu do samochodu. Z tego co mi wiadomo i co piszą na forum xda nie ma na chwilę obecną możliwości zmiany ROMu w Redmi 6 =>bootloop. Problem z restartami AA także często się przewija. Chyba pozostaje spokojnie czekać na aktualizację lub zmienić telefon... :)
 5. A z ciekawości- masz tam wersję Global czy inną (ustawienia=> o telefonie)?
 6. Telefon z Gearbest, wersja global- jeszcze wtedy ich nie było w Polsce w normalnych sklepach jak kupowałem. Ja próbowałem kilka wersji, 3.6 3.7 3.8. Na każdej to samo. Ty masz global rom? Inne wersje- nowsze tak samo działają? Wgrywasz Próbowałeś coś innego wgrywać? (ja próbowałem Xiaomi.eu, jakieś 2 tyg. temu, TWRP wtedy było jeszcze "nieoficjalne" i telefon nie uruchamiał się- bootloop. Na xda pisali że do RM6 nikomu się nie udało ROMu zmienić i wróciłem do global rom. Nie wiem czy coś się zmieniło- widziałem tylko że oficjalne TWRP wyszło na Redmi 6). Ja znowu wyczytałem że problemy z AA to kwestia innych proporcji wyświetlacza.... I we wszystkich nowych Xiaomi albo restarty albo paski się pojawiają. Problem ma być rozwiązany po aktualizacji do Android P (dla Redmi 6 połowa 2019r).... choć mam nadzieję że znacznie szybciej coś się uda;)
 7. Możesz napisać jaką wersję AndroidAuto instalowałeś? Z apkmirror/ jakieś przeróbki w aplikacji? Ja mam błąd "aplikacja nie została zainstalowana".... A co do Android Auto w Redmi 6 - z tego co wiem na chwilę obecną nie działa (i po przesiadce z Redmi 4x gdzie wszystko było OK rozważam powrót do starego tel....) Instalowałeś może jakiś inny rom? Xiaomi.eu? (widzę że już oficjalne TWRP wyszło)
 8. 33wwww33

  Android Auto

  Możesz napisać jakie wersje/ czy ten problem był na wszystkich? Instalowałeś jakieś bety? Ja w sumie poległem na próbach instalacji (błąd aplikacja nie została zainstalowana)..... Czekam na odblokowanie bootloakera i zacznę coś próbować. Choć już mnie nachodzi na zakup taniego tabletu tylko pod AA zamiast telefonu;) (też mam Redmi 6)
 9. Niedawno zmieniłem Redmi 4x na Redmi 6, aktualizowane do Miui10.0 (Global). W poprzednim telefonie aplikację Android Auto (niedostępną na Polskę w Sklepie Play) instalowałem z pliku .apk po zatwierdzeniu nieznanych źródeł. W tym nowym Redmi 6 wyskakuje mi po próbie instalacji informacja "Aplikacja nie została zainstalowana". Próbowałem instalować na identycznym Redmi 6 (też Global) i ten sam błąd. Z tego co czytałem Android Auto sprawia jakieś problemy, ale w Redmi 6 ograniczają się one raczej do nieprawidłowo wyświetlanej mapy (problem z DPI, czarne paski na ekranie) a nie natknąłem się nigdzie na problem z zainstalowaniem aplikacji.