michuFR

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About michuFR

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A nie restartuje Ci się tel.?
 2. Niby komu? Do kogo pisałeś? Gdyby nie te problemy z AA to ja byłbym skłony chwalić Redmi 6...
 3. W sumie znaleźć telefon który działa na 100% to też nie lada sztuka. W zasadzie Redmi 6 tak traci swoją wartość, że może i warto sprzedać niż czekać wieki na aktualizację. Tablet wykorzystujesz tylko do google maps?
 4. Dziś pobrałem aktualizację do MIUI 10.2. Niestety nic to nie zmieniło.
 5. W dwóch autoryzowanych serwisach udają że problem jest im nieznany.
 6. Czyli masz teraz taki sam problem jak i ja. Ja się kontaktowałem w tej sprawie z autoryzowanym serwisem Xiaomi na pl i oni twierdzą że wina leży po stronie... administratora aplikacji. Później zmienili zdanie i stwierdzili żeby wysłać na reklamację. Nie zdecydowałem się na wysyłkę, bo znając życie odeślą i stwierdzą że problem leży, po stronie administratora aplikacji a ja będę ze 2 tyg. bez tel. Ciekawe czy np. na Redmi 6A jest to samo?
 7. Ja mam tel z oficjalnej dystrybucji na pl. Mnie ogranicza gwarancja w zasadzie. Ostatnio tel. pobrał aktualizację ale nic to nie pomogło w kwestii AA.
 8. Gdzieś ostatnio wyczytałem że może to być problem nie dostosowanego ROM-u. Tzn. jeśli chodzi o te zwieszanie i restartowanie ciągłe. Instalowałem z appk mirror wersja 3.6.5835 A Ty jaką wersję? Sprzęt masz z oficjalnej polskiej dystrybucji?
 9. Nie ma nikt podobnego problemu z Android Auto?
 10. Witam, Podpinam Xiaomi Redmi 6 oryginalnym kablem USB do Seata Leona z Full Linkiem, na infotainment jest komunikat że nastąpiło poprawne połączenie, po czym tel. mi się zwiesza i restartuje, połączenie zostaje przerwane. I tak w kółko. Na smartfonie sama aplikacja Android Auto normalnie działa. O co chodzi?