michuFR

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About michuFR

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało się komuś, uruchomić wreszcie AA na Redmi 6?
 2. Niby komu? Do kogo pisałeś? Gdyby nie te problemy z AA to ja byłbym skłony chwalić Redmi 6...
 3. W sumie znaleźć telefon który działa na 100% to też nie lada sztuka. W zasadzie Redmi 6 tak traci swoją wartość, że może i warto sprzedać niż czekać wieki na aktualizację. Tablet wykorzystujesz tylko do google maps?
 4. Dziś pobrałem aktualizację do MIUI 10.2. Niestety nic to nie zmieniło.
 5. W dwóch autoryzowanych serwisach udają że problem jest im nieznany.
 6. Czyli masz teraz taki sam problem jak i ja. Ja się kontaktowałem w tej sprawie z autoryzowanym serwisem Xiaomi na pl i oni twierdzą że wina leży po stronie... administratora aplikacji. Później zmienili zdanie i stwierdzili żeby wysłać na reklamację. Nie zdecydowałem się na wysyłkę, bo znając życie odeślą i stwierdzą że problem leży, po stronie administratora aplikacji a ja będę ze 2 tyg. bez tel. Ciekawe czy np. na Redmi 6A jest to samo?
 7. Ja mam tel z oficjalnej dystrybucji na pl. Mnie ogranicza gwarancja w zasadzie. Ostatnio tel. pobrał aktualizację ale nic to nie pomogło w kwestii AA.
 8. Gdzieś ostatnio wyczytałem że może to być problem nie dostosowanego ROM-u. Tzn. jeśli chodzi o te zwieszanie i restartowanie ciągłe. Instalowałem z appk mirror wersja 3.6.5835 A Ty jaką wersję? Sprzęt masz z oficjalnej polskiej dystrybucji?
 9. Witam, Podpinam Xiaomi Redmi 6 oryginalnym kablem USB do Seata Leona z Full Linkiem, na infotainment jest komunikat że nastąpiło poprawne połączenie, po czym tel. mi się zwiesza i restartuje, połączenie zostaje przerwane. I tak w kółko. Na smartfonie sama aplikacja Android Auto normalnie działa. O co chodzi?