Outlande

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Outlande

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8 256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Outlande

  MIUI 9.8.15

  Ja na Mi8 problem mam w mBanku a system i Revolut czytają normalnie. Zmiana języka nie pomogła.
 2. Outlande

  Etui / case

  Na początku razem z telefonem kupiłem coś takiego: Luxury-9H-Tempered-Glass-Phone-Case-For-Xiaomi-Mi-8-Mi8-Coque-Full-Protection-Back-Cover Niestety okazało się beznadziejne: kolor czerwony okazał się raczej malinowy, odciski zbiera potwornie, zarysowane było po tygodniu (9H? wolne żarty) a po dwóch pękło. Teraz używam: Nillkin Frosted Shield i jestem zadowolony, choć wygląda przeciętnie.
 3. Outlande

  MIUI 8.11.8

  To żeby były też optymistyczne akcenty napiszę że jestem bardzo zadowolony z tej wersji. Co więcej udało mi się bez problemów, resetowania czy formatów przenieść z MIUI 10 8.8.30 na 8.11.8, więc warto próbować.
 4. Widzę że nikt nie przeczytał którego podałem, za to pojawia się wiele "mądrości ludowych". 1 maja 2000 prezydent USA Bill Clinton nakazał wyłączenie mechanizmu SA (Selective Availability) zakłócającego efemerydę satelity i poprawki zegarów atomowych tym samym zrównując dokładność dla użytkowników wojskowych i cywilnych (przynajmniej jeśli chodzi o część satelitarną GPS). Co więcej już wcześniej gdy jeszcze oficjalna dokładność cywilna wynosiła ponad 100m powstały techniki pozwalające ją mocno poprawić, były one jedną z przyczyn zdjęcia ww. ograniczeń. Dziś te rozwiązania są nadal w użyciu dzięki czemu pomimo że oficjalnie GPS daje maksymalnie 4m nawet zwykły telefon (z dobrym gps i programem) może teoretycznie zejść do 1m. Podsumowując: NIE, nie kupujecie Mi8 dla gps. TAK, będzie działało lepiej za jakiś czas, ALE czas ten może być tak długi że większość właścicieli Mi8 zdąży je wymienić na nowszy model.
 5. Dual GPS nie działa i jeszcze przez jakiś czas nie będzie. Powód jest prosty: nie ma wystarczającej liczby satelit nadających sygnał L5. Więcej można sobie przeczytać tu: https://www.gps.gov/systems/gps/modernization/civilsignals/#L5 Co oczywiście nie oznacza że "normalny" GPS nie daje rady...