Jump to content

szymanos

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szymanos

  1. Cześć Ostatnio z aparatu odleciało mi to szkło szafirowe/diamentowe które zabezpieczało obiektyw aparatu. Oczywiście aparat funkcjonował normalnie, aż do wczoraj. Od wczoraj zdjęcia są z plamami, jakby miał wylaną matryce aparatu. Próbka zdjęcia z zaznaczonymi plama w załączniku. Próbowałem to czyścić chusteczką, ale to nic nie daje. Czy jest możliwość skasowania tych plam czy aparat powoli "game over"?
  2. Cześć Moja mama od kilku tygodni ma Redmi 4X, nówka sztuka. I wszystko byłoby git, gdyby nie to, że często w trakcie rozmowy wyświetla jej się ekran. Przez co rzecz jasna uchem wybiera zawieszenie rozmowy, wyciszenie mikrofonu, edycje kontaków itp. Jest wprost przez to wściekła na mnie, a ja nie wiem co z tym fantem zrobić. Pewnie jakoś odkrywa w trakcie rozmowy czujnik światła. Czy jest jakaś możliwość rozwiązania problemu, aby ekran przesyał się uaktywniać?
  3. Cześć Mam Mi5, zaktualizował mi się on do MIUI w wersji 10.0. Od tego czasu mam problem z budzikiem (Timely). Gdy nastawiam alarm powiedzmy za 10 minut to bez problemu działa i słychać melodię. Natomiast jeżeli nastawię go na następny dzień to uruchamia się tylko ekran, natomiast nie ma dźwięku. Sprawdzałem w ustawieniach, głośność dzwonka, multimediów, alarmów jest na najwyższym poziomie. Przed aktualizacją wszystko było OK. Dodam, że oczywiście mam zablokowane "ubijanie" Timely. Jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?
×
×
  • Create New...