Woytec

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Woytec

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/29/1960

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  TST

Dodatkowe

 • Smartfon
  Galaxy S8, Pixel 3a

Recent Profile Visitors

289 profile views
 1. Woytec

  Mi Mix 3

  Ten slider działa na magnesach neodymowych, podobno całkiem nieźle to działa. Etui też dodają. https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3_handson-review-1844.php A DXO pisze o aparatach w samych superlatywach https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-3-camera-review/
 2. Ja pytałem, dzięki A i bez AI ten aparat daje radę przy dobrej pogodzie PS A tę AI wyłączyłem bo tylko podbija i przekłamuje kolory.
 3. Pojawiła się opcja włączenia AI w menu aparatu, ciekawe, co to daje...
 4. Dzięki bo auto miałem wyłączone. Nowe ikony niespecjalnie mi się podobają... No i otwarte aplikacje na liście układają się teraz po dwie (dobrze) ale nie mogę ich zamknąć gestem w górę. Tak ma być czy coś mi się poprzestawiało?
 5. Nie ma żadnej kłódki ani napisu, po prostu się uruchamia. Jednak na ostatnim ze screenów które wrzucałem w pierwszym swoim poście swoim poście powyżej widać napis, że urządzenie jest zablokowane i bezpieczne. Ładowarkę też dostałem z polską wtyczką bez żadnych przejściówek, szybką, taką jak w Mi8.
 6. Jeśli to dla mnie odpowiedź to bardzo dziękuję Wychodzi na to, ze lepiej niczego nie ruszać i używać spokojnie.
 7. Witam To mój pierwszy post na forum pierwsza przygoda z telefonem Xiaomi więc mam kilka pytań. Najpierw chciałbym powitać wszystkich użytkowników i pozdrowić, ja mam na imię Wojtek. Używam na ogół Samsungów, w tej chwili mam S7 i S8 (bez plusa) ale skusiłem się na Mi Max 3 w wersji 4/64 ze względu na wielkość ekranu, czasem się przyda. Kupiłem od jednego ze sprzedawców na Allegro który opisuje się tak "Slep xyz jest częścią brytyjskiej firmy LOGICNET oraz Goldenstone Trading Ltd w Hong Kongu. Miał przyjechać z wersją "eu", tak mi obiecywano, ale dostałem taki niby(?) "global" , dodaję zrzuty ekranu. Data aktualizacji zabezpieczeń z 1. lipca, czy to to najnowsza? Dodam, że Google Pay (po zainstalowaniu) dodało kartę bez problemu (nie używam ale chciałem sprawdzić) a aplikacje pogodowe wykrywają moją lokalizację. Czy to jest więc oryginalny system Global czy jakaś chińska jego podróbka? Mogę zostawić jak jest czy warto instalować polskie Miui? Będę wdzięczny za porady