JanBaca

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About JanBaca

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam W ostatnim czasie przesiadłem się z Note 5 na Note 8 Pro i nie wiem czy to nie powód problemu. Wczoraj wsiadłem na rower i włączyłem trening z poziomu aplikacji. Po powrocie do domu okazało się że aplikacja nie zarejestrowała trasy. Wcześniej nie miałem problemu,nawet gdy po odpaleniu aktywności pojawiał się komunikat o słabym sygnale GPS. Dodam tylko że w innych aplikacjach GPS łapie bardzo szybko a poziom sygnału z satelitów,jest na Note 8 Pro o wiele wyższy. Co może być przyczyną braku zapisu trasy? Pozdrawiam
 2. Roborock s50-hit Redmi Note 5-hit Mi Bedside Lamp-hit Smart Home: Gateway-niezbędna do budowy Smart Domu. Radio internetowe,głośnik,wokół diody RGB. Smart Temperature and Humidity Sensor(kwadratowy) mierzy również ciśnienie-hit Aqara Wall Switch-trzeba zmienić puszkę okrągłą 60mm na kwadratową 86mm.Ważne by kupić bez Neutral Line. 99% instalacji nie ma przewodu neutralnego w puszce wyłącznika. Xiaomi Smart Socket-zwróćcie uwagę by było Zigbee Version. Basic nie analizuje parametrów zużycia energii. Nie kupujcie z europejską przejściówką. Nie ma ochrony. Zatem podłączając urządzenie w I klasie ochronności(przewód PE) narażacie się na niebezpieczeństwo.W Polsce można kupić przejściówki z ochroną. Samo gniazdko jest na wyjściu uniwersalne w ograniczonym stopniu. Podłączymy oczywiście urządzenia europejskie,ale znów nie mamy ochrony. Ja profilaktycznie kupiłem wtyczki China/Australia i powymieniałem w urządzeniach I klasy ochronności. Body Sensor-wersja od Aqara ma czujnik natężenia światła. Mijia nie ma. Do sterowania Aqara Cube-6 funkcji, Smart Switch(okrągły) trzy funkcje. W drodze z Chin Xiaomi XiaoAI smart Alarm Clock.
 3. JanBaca

  Etui

  Jak dla mnie,bezkonkurencyjne jeśli chodzi o estetykę jest etui szklane. Spasowane do tego stopnia,że trudno uwierzyć że to etui a nie oryginalna obudowa.Jedyna wada-nie lubi tłustych paluchów.
 4. Witam Lamerskie pytanie nowego użytkownika Xiaomi. Jeżeli po tych 360 godzinach od rozpoczęcia procedury odblokowania BL,nie ponowię próby,bootloader będzie w stanie "dziewiczym"?
 5. Motyw Black Moon Pogoda i zegar Fancy Widget Nova Launcher Ikony własnej produkcji.Jak mi czegoś brakuje,na bieżąco dorabiam