Jump to content

Kewi Karlos

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kewi Karlos

 1. Od kilku dni mam już towar zakupiony w tym sklepie. Na tej podstawie mogę napisać, że są rzetelni (komuś nawet chciało się o 3 w nocy wpychać przesyłkę do paczkomatu). Nie ma problemu w nawiązywaniu z nimi kontaktu. Sklep działa odrobinę dłużej niż wynikało to by z ogłoszenia iBuygou. Ceny faktycznie są wyższe, ale pozbawione "granicznego stresu". Na marginesie, wagę kupiłem po bardzo atrakcyjnej cenie.
 2. Właśnie dostałem Mi Smart Scale od nich (wagę znaczy się). Sklep jest agentem iBuygou na Polskę. W pudełku mam polską gwarancję.
 3. Nie chcę siać fermentu, ale "niechcący" drewniane plecki nabyłem za 18,99 $ w zestawie z pszczółką i MiKey. Linku nie podam, bo może mnie spotkać los Nazira .
 4. Ta cała szyba to folia ochronna - " glass szkło hartowane". W tym wypadku dopasowane i bez problematyczne przy naklejaniu.
 5. Dostałem po dziesięciu dniach w oryginalnym opakowaniu, które nie wygląda na chińskie ze starych lat. http://www.aliexpress.com/item/Original-Love-mei-Xiaomi-mi-pad-mipad-Extreme-powerful-Metal-Aluminum-Waterproof-shockproof-case-cover-with/32286028547.html
 6. Istnieje. Wczoraj dostałem z ali. Etui firmy "Love Mei" (36$). Jest solidne aż do przesady (metal i guma). Ma zabezpieczać przed upadkiem i wilgocią oraz wyświetlacz przez zarysowaniem. Oprócz tego, że jest estetyczne, do tego na prawdę solidne. Wada, przez którą mam mieszane uczucia - to waga. Zestaw zrobił się paskudnie ciężki. Jest łatwe w montażu/demontażu.
×
×
 • Create New...