mg1111

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mg1111

 • Rank
  Nowy
 1. Witam. Pytanie do speców i posiadaczy MIXa 3 którzy mieli również poprzedni model z tej serii. Czy moduły aparatów w 2s i 3 są takie same? I nie chodzi mi tu o to hardware a o samą formę - kształt i wielkość. Mam MIXa 2s i po długich poszukiwaniach udało mi się wreszcie znaleźć szkło hartowane na tylne obiektywy (do tej pory zawsze trafiałem na folie), z tym że jest ono dedykowane do 3... Czy będzie pasować do starszego brata? Z góry dzięki za pomoc
 2. Znalazłem rozwiązanie dla Textry i u mnie już działa, może i Wam pomoże: Ustawienia > Pasek powiadomień i statusu > Powiadomienia aplikacji > odnajdujemy Textrę i zaznaczamy w opcjach Dźwięk. Mam też inny problem, tym razem z Gmailem. Otóż odświeża się tylko gdy go uruchomię i nie potrafię skonfigurować go tak, żeby powiadomienia o poczcie przychodziły na bieżąco. Potrafi ktoś temu zaradzić?
 3. Wczoraj wgrałem miui 10.0.2.0 Global Stable i albo pojawił się problem, albo to ja nim jestem. Otóż przy otrzymanej wiadomości nie ma dźwięku powiadomienia, a jedynie wibracja. Korzystam z Textry... Dźwięki włączone (co widać na załączonym obrazku) jednak nic poza wibracją się nie pojawia. Co robię źle?