Jump to content

mg1111

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

mg1111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam Zauważyłem u siebie taki problem. Mam MI Mix 2S (MIUI 11 Global). W aplikacji do SMS (zarówno domyślnej jak i Textra której używam na co dzień) nie wyświetlają mi się emotikony w smsach wysłanych do mnie z Redmi Note 7 też z MIUI 11 Global. W SMSach z innych telefonów są normalnie. Ma ktoś może pomysł jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy i czy szukać jej u siebie w Mixie czy jednak w tym Redmi?
 2. Witam. Pytanie do speców i posiadaczy MIXa 3 którzy mieli również poprzedni model z tej serii. Czy moduły aparatów w 2s i 3 są takie same? I nie chodzi mi tu o to hardware a o samą formę - kształt i wielkość. Mam MIXa 2s i po długich poszukiwaniach udało mi się wreszcie znaleźć szkło hartowane na tylne obiektywy (do tej pory zawsze trafiałem na folie), z tym że jest ono dedykowane do 3... Czy będzie pasować do starszego brata? Z góry dzięki za pomoc
 3. Znalazłem rozwiązanie dla Textry i u mnie już działa, może i Wam pomoże: Ustawienia > Pasek powiadomień i statusu > Powiadomienia aplikacji > odnajdujemy Textrę i zaznaczamy w opcjach Dźwięk. Mam też inny problem, tym razem z Gmailem. Otóż odświeża się tylko gdy go uruchomię i nie potrafię skonfigurować go tak, żeby powiadomienia o poczcie przychodziły na bieżąco. Potrafi ktoś temu zaradzić?
 4. Wczoraj wgrałem miui 10.0.2.0 Global Stable i albo pojawił się problem, albo to ja nim jestem. Otóż przy otrzymanej wiadomości nie ma dźwięku powiadomienia, a jedynie wibracja. Korzystam z Textry... Dźwięki włączone (co widać na załączonym obrazku) jednak nic poza wibracją się nie pojawia. Co robię źle?
×
×
 • Create New...