peciu

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About peciu

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. peciu

  MIUI 9.6.20

  Mi Mix 2 u mnie występują dwa problemy od kilku wersji. Szybkie ładowanie nie jest takie szybkie, przy włączonej nawigacji i trasie około 2h telefon ładuje się dużo wolniej niż na android oreo (na oreo ładował się do 100% na Pie jeszcze mu się nie udało). Drugi irytujący problem, to po każdym zresetowaniu telefonu przestaje działać czytnik linii a aplikacji mbank, muszę na nową dodawać odcisk palca i tak do kolejnego restartu telefonu. Telefon cały czas pracuje w tej samej konfiguracji, aplikacje bez zmian.
 2. peciu

  MIUI 9.6.5

  MiMix2 po restarcie telefonu odcisk palca przestaje działać w aplikacji bankowej, ponowne dodanie odcisków naprawia problem ale muszę to robić po każdym restarcie telefonu. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
 3. ja podmieniałem plik w data/system/users/0/
 4. Nie jest to normalne, u mnie problem też występuje i instalacja magiska tego nie naprawia. Mi kilka razy udało się naprawić problem kopiując plik "settings_fingerprint.xml" z poziomu recovery.
 5. Mi Mix 2 po instalacji i uruchomieniu tel. restart do recovery i tak w kółko, winny okazała się Magisk. Ktoś instalował na mimix2?
 6. peciu

  MIUI 9.3.14

  Witam, U mnie płatności googlepay nie działały na Magisk 18.1. Po zainstalowaniu Magiska w wersji 18.2 (Magisk Canary Channel) wszystko działa, wszystkie aplikacje i usługi najnowsze, rom MIUI 9.3.14. Tel. Mi Mix2